Trwa ładowanie...

Ivanka chwali się listami od dzieci. Internauci bezlitośni

Ivanka Trump, asystentka i córka prezydenta USA Donalda Trumpa, postanowiła opublikować na Twitterze listy otrzymane od dzieci. Wyjątkowe przesyłki zdają się wyrażać wdzięczność i wyrazy poparcia dla niej i jej ojca... Jednak reakcje internautów nie są zbyt pozytywne.

Share
Ivanka chwali się listami od dzieci. Internauci bezlitośniŹródło: ONS.pl
d38lz5a

Córka Donalda Trumpa opublikowała na swoim profilu zdjęcie dziecięcych listów, które przyszły do Białego Domu. Jednak internauci nie podzieli jej entuzjazmu wobec przesyłek i bezlitośnie zadrwili z postu 35-latki.

"Tutaj jest więcej listów do twojego taty" - napisała internautka, zamieszczając w odpowiedzi zdjęcie plakatów z pikiet przeciwko rządowi Trumpa.

d38lz5a

"Wow, twój tata świetnie rysuje" - napisał ktoś inny.

Ivanka chętnie ujawnia kulisy swojej pracy w Białym Domu, gdzie zajmuje się administracją. Otrzymała tam własne biuro i tym samym stała się "oczami i uszami" Donalda Trumpa. W wywiadach, których udziela, jest zachowawcza i powściągliwa, ale zawsze wspiera ojcia.

d38lz5a

- Jestem z niego dumna i wspieram go jako córka. Nie chcę ujawniać moich poglądów w kontekście jego programu politycznego, bo to on kandyduje, a nie ja - powiedziała w rozmowie z "Harper’s Bazaar".

Poza ścisłą współpracą z ojcem, dziedziczka fortuny Trumpów ma także inne powody do dumy - jej firma odzieżowa odnotowuje rekordowe zyski, prowadzi też z sukcesem duży portal kobiecy, a poza tym pracuje w rodzinnym nieruchomościowych imprerium. 35-letnia Ivanka Trump jest także autorką kampanii #WomenWhoWork, promującej kobiety w miejscu pracy i w biznesie.

W 2009 roku Ivanka Trump poślubiła Jareda Kushnera, który również pochodzi z rodziny milionerów - jest właścicielem dziennika New York Observer. Mają trójkę dzieci: Arabellę Rose, Josepha Fredericka oraz Theodore'a Jamesa.

Ivanka Trump, najważniejsza kobieta w Białym Domu?

d38lz5a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38lz5a
d38lz5a