GwiazdyIzabela Janachowska ambasadorką targów Warsaw Wedding Days. Na to wydarzenie czeka wiele Panien Młodych!

Izabela Janachowska ambasadorką targów Warsaw Wedding Days. Na to wydarzenie czeka wiele Panien Młodych!

Izabela Janachowska ambasadorką targów Warsaw Wedding Days. Na to wydarzenie czeka wiele Panien Młodych!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.09.2019 16:30

Na targach odbędzie się premiera Przewodnika Panny Młodej "Aż do ślubu”. To nie tylko planner, który ułatwi Pannom Młodym organizację wymarzonego ślubu i wesela, ale także poradnik, w którym krok po kroku Izabela Janachowska przeprowadza Pary Młode przez proces przygotowań.

Dlaczego zdecydowała się Pani zostać ambasadorką targów Warsaw Wedding Days?

W ubiegłym roku byłam gościem pierwszej edycji targów Warsaw Wedding Days i muszę przyznać, że ich poziom pozytywnie mnie zaskoczył. Jestem częstym gościem takich wydarzeń- w Polsce, ale także na świecie i muszę przyznać, że targi Warsaw Wedding Days to naprawdę wydarzenie na najwyższym poziomie. Bogate portfolio wystawców, ciekawy program na scenie głównej. Kiedy pojawiła się propozycja, żebym została ambasadorką tegorocznej edycji- nie wahałam się ani chwili! Co więcej, mój portal, weddingdream.com został partnerem strategicznym tego wydarzenia.

Obraz
© Materiały prasowe

Uważa Pani, że przyszłe Pary Młode powinny się na takie wydarzenie wybrać?

Zdecydowanie tak! Targi to przede wszystkim miejsce, w którym można znaleźć świetnych fachowców, ludzi, którzy budują branżę ślubną i którzy świadczą swoje usługi na najwyższym poziomie. To także świetna okazja do podpatrzenia najnowszych trendów, obejrzenia premierowych kolekcji sukien ślubnych, butów, czy akcesoriów. Udział w targach wielu Parom Młodym ułatwi organizację ślubu i wesela. Zamiast szukać fotografa, dekoratora, czy cukiernika na forach internetowych wszystkich znajdą w jednym miejscu. Wielu wystawców przygotowuje na targi specjalne oferty i atrakcyjne rabaty. Na strefie Wedding Dream wszystkie produkty dostępne będą z 20% zniżką.

Targi to, jak sama Pani powiedziała, czas, w którym odbywa się wiele premier. Czego konkretnie możemy się spodziewać?

Na targach odbędzie się długo wyczekiwana premiera Przewodnika Panny Młodej "Aż do ślubu”, wiem, że wiele przyszłych Panien Młodych bardzo czeka na ten moment. To nie tylko planner, który ułatwi Pannom Młodym organizację wymarzonego ślubu i wesela, ale także moja autorska książka- poradnik, w którym krok po kroku przeprowadzam Pary Młode przez proces przygotowań. W sobotę odbędą się też premiery dwóch moich autorskich kolekcji. Z resztą, wystarczy zerknąć na harmonogram wydarzeń na scenie głównej, żeby zrozumieć, że naprawdę dużo będzie się działo.

Obraz
© Materiały prasowe

Czy jako ambasadorka targów przygotowała Pani jakieś specjalne atrakcje?

Oczywiście. Razem z moim zespołem i twórcami Warsaw Wedding Days już od kilku tygodni pracujemy nad tym, żeby program targów był naprawdę interesujący. Dużo dzieje się na scenie głównej- pokazy kolekcji ślubnych, panele eksperckie, premiery, ale także w strefie Wedding Dream, która znajduje się dosłownie naprzeciwko. Ja postaram się przenieść Panny Młode w klimat moich programów. Na scenie głównej odbędą się metamorfozy, które przygotuję razem z moim beauty teamem. To styliści fryzur i wizażyści, którzy są dobrze znani widzom programu W czym do ślubu. Przyszłej Pannie Młodej pomożemy wybrać suknię, makijaż, fryzurę i dodatki. W niedziele odbędzie się także inauguracja cyklu jednodniowych szkoleń dla Panien Młodych- Wedding Dream Academy którą założyłam, żeby pomóc w ślubnych przygotowaniach moim widzom i czytelnikom- zaprezentujemy wówczas program Akademii oraz przedstawimy ekspertów, którzy razem ze mną będą tworzyć to wydarzenie.

A czy przyszłe Panny Młode będą miały okazje porozmawiać z Panią osobiście?

Program targów i aktywności na strefie Wedding Dream jest tak ułożony, żebym mogła maksymalnie dużo czasu poświęcić na spotkania z Parami Młodymi- w końcu to dla nich organizujemy to wydarzenie. Bardzo sobie cenię takie chwile, kiedy mogę spotkać się z moimi odbiorcami i zamienić chociaż kilka słów. To zawsze bardzo inspirujące momenty.

Wspomniała Pani o tym, że w tym roku przygotowała Pani dwie premierowe kolekcje?

Dokładnie tak. W tym roku przygotowałam dla Panien Młodych 27 sukien w dwóch kolekcjach: Izabela Janachowska Collection i Izabela Janachowska Wedding Dream. Wśród moich propozycji znalazły się zarówno propozycje dla fanek bogato zdobionych, błyszczących księżniczek, miłośniczek minimalizmu, jak suknie, które z pewnością przypadną do gustu tym Pannom Młodym, którym bliski jest styl boho. Więcej nie mogę zdradzić. Zapraszam na targi :)

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Materiał Partnera