GwiazdyIzabela Janachowska zdradziła swój nietypowy sposób na poprawę nastroju. Robi to, gdy nikt nie widzi

Izabela Janachowska zdradziła swój nietypowy sposób na poprawę nastroju. Robi to, gdy nikt nie widzi

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
09.11.2020 13:48, aktualizacja: 02.03.2022 07:52

Izabela Janachowska od kilku lat zajmuje się organizowaniem przyjęć weselnych i lubi nie tylko doradzać pannom młodym, ale również wczuwać się w ich rolę pomimo tego, że sama jest obecnie szczęśliwą mężatką.

Izabella Janachowska jest w polskim show-biznesie już od dawna. Najpierw dała się poznać jako tancerka w "Tańcu z Gwiazdami", ale z czasem postanowiła znaleźć dla siebie miejsce w branży weddingowej, która rośnie w siłę.

Izabela Janachowska przymierza suknie ślubne

Celebrytka zdecydowała się organizować przyjęcia weselne tuż po tym, jak sama poślubiła milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Ich przyjęcie nie było tak perfekcyjne, jak chciałaby tego Janachowska.

"Pamiętam, że choć na ślubie miałam zepsutą fryzurę, bo opadły mi loki, a sukienka wrzynała się w talię, gdyż chciałam wyglądać szczupło i tak czułam się wtedy najpiękniej na świecie" - powiedziała w rozmowie z Faktem.

Obecnie Izabela Jachowska urządza wesela oraz prowadzi własny salon sukien ślubnych. Jak się teraz okazuje, suknie ślubne są dla celebrytki czymś więcej niż tylko strojami.

"Panny młode w białych sukniach wyglądają niewinnie i wyjątkowo. Gdy znów chce się tak poczuć, przymierzam ślubne kreacje. Jak nikt nie widzi, zakładam jedną za drugą i tak sobie chodzę. Każdej kobiecie polecam włożyć własną suknię ze ślubu albo poprzymierzać w sklepie. Od razu się uśmiechniecie" - stwierdziła w rozmowie z Faktem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także