GwiazdyJak gwiazdy reagują na krytykę?

Jak gwiazdy reagują na krytykę?

12.05.2016 15:17, aktual.: 20.05.2016 14:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na gali finałowej Fashion Awards Designers zapytaliśmy gwiazdy czy przejmują się krytyką.

Fashion Designer Awards to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, która od początku wspiera młodych projektantów. Jego pomysłodawczyni Joanna Sokołowska-Pronobis stworzyła konkurs w 2008 roku. Na tegorocznej gali finałowej pojawili się przedstawiciele branży mody. Nie mogło też zabraknąć gwiazd, które zapytaliśmy o wpadki modowe.

- Należy się zastanowić kto nas ocenia i mówi o wpadkach modowych. Jeśli krytykują nas autorytety modowe to można się przejąć, a jeśli mówią to ludzie z przypadku, to nie warto - mówi stylistka Joanna Horodyńska.

Barbara Kurdej-Szatan mówi, że nie przejmuje się krytyka. - Często zdarzają mi się wpadki, bo nie zastanawiam się, co zakładam na siebie. Potem patrzę i myślę, że coś ze stylizacją było nie tak.

11 maja w Teatrze Palladium odbył się wielki finał 8. edycji Fashion Designer Awards. 10-ciu młodych projektantów zaprezentowało kolekcje w klimacie "Tribiute to colours". Zwyciężczynią tej edycji konkursu Fashion Awards Designers została Dominika Syczyńska z Gliwic. II miejsce zajął Dastin Poraziński, a trzecie Sophie Kula.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także