Trwa ładowanie...

Jak gwiazdy reagują na krytykę?

Na gali finałowej Fashion Awards Designers zapytaliśmy gwiazdy czy przejmują się krytyką.

Share
d68vtoq

Fashion Designer Awards to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, która od początku wspiera młodych projektantów. Jego pomysłodawczyni Joanna Sokołowska-Pronobis stworzyła konkurs w 2008 roku. Na tegorocznej gali finałowej pojawili się przedstawiciele branży mody. Nie mogło też zabraknąć gwiazd, które zapytaliśmy o wpadki modowe.

- Należy się zastanowić kto nas ocenia i mówi o wpadkach modowych. Jeśli krytykują nas autorytety modowe to można się przejąć, a jeśli mówią to ludzie z przypadku, to nie warto - mówi stylistka Joanna Horodyńska.

Barbara Kurdej-Szatan mówi, że nie przejmuje się krytyka. - Często zdarzają mi się wpadki, bo nie zastanawiam się, co zakładam na siebie. Potem patrzę i myślę, że coś ze stylizacją było nie tak.

d68vtoq

11 maja w Teatrze Palladium odbył się wielki finał 8. edycji Fashion Designer Awards. 10-ciu młodych projektantów zaprezentowało kolekcje w klimacie "Tribiute to colours". Zwyciężczynią tej edycji konkursu Fashion Awards Designers została Dominika Syczyńska z Gliwic. II miejsce zajął Dastin Poraziński, a trzecie Sophie Kula.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d68vtoq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d68vtoq
d68vtoq