Trwa ładowanie...
d3d70uj
Jak gwiazdy reagują na krytykę?

Jak gwiazdy reagują na krytykę?

Na gali finałowej Fashion Awards Designers zapytaliśmy gwiazdy czy przejmują się krytyką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3d70uj

Fashion Designer Awards to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, która od początku wspiera młodych projektantów. Jego pomysłodawczyni Joanna Sokołowska-Pronobis stworzyła konkurs w 2008 roku. Na tegorocznej gali finałowej pojawili się przedstawiciele branży mody. Nie mogło też zabraknąć gwiazd, które zapytaliśmy o wpadki modowe.

- Należy się zastanowić kto nas ocenia i mówi o wpadkach modowych. Jeśli krytykują nas autorytety modowe to można się przejąć, a jeśli mówią to ludzie z przypadku, to nie warto - mówi stylistka Joanna Horodyńska.

d3d70uj

Barbara Kurdej-Szatan mówi, że nie przejmuje się krytyka. - Często zdarzają mi się wpadki, bo nie zastanawiam się, co zakładam na siebie. Potem patrzę i myślę, że coś ze stylizacją było nie tak.

11 maja w Teatrze Palladium odbył się wielki finał 8. edycji Fashion Designer Awards. 10-ciu młodych projektantów zaprezentowało kolekcje w klimacie "Tribiute to colours". Zwyciężczynią tej edycji konkursu Fashion Awards Designers została Dominika Syczyńska z Gliwic. II miejsce zajął Dastin Poraziński, a trzecie Sophie Kula.

Get the look

d3d70uj

Podziel się opinią

Share
d3d70uj
d3d70uj