Trwa ładowanie...

Jak pomalować paznokcie na lato?

Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odświeżenie garderoby... i paznokci. Przedstawiamy kilka sposobów prosto z wybiegów jak pomalować paznokcie na lato.
Share
Paznokcie tego lata nabiorą szczególnego blasku
Paznokcie tego lata nabiorą szczególnego blaskuŹródło: Instagram.com, Fot: CND
d39vv1u

Metaliczny french manicure z dodatkami na lato

Jak pomalować paznokcie na lato? Pierwszym pomysłem jest wykonanie french manicure, ale zamiast białego paska można zrobić czarny, a na jego środku pionowy w kolorze połyskującego złota. Dodatkowo dla lepszego efektu można przykleić do palców malutkie złote lub srebrne ćwieki i czarne kuleczki, które będą dobrze komponować się z pomalowanymi paznokciami.

Najpiękniejsze kolory lakierów do paznokci znajdziesz jeszcze taniej na WP radarOkazji.

    Instagram.com
Źródło: Instagram.com, Fot: misspopnails

Inspiracja: Miss Popnails dla CND Vinylux (Instagram)

d39vv1u

Neonowe paznokcie na lato krok po kroku

W tym wariancie paznokci na lato trzeba przygotować dwa lakiery - neonowy żółty i jaskrawy fioletowy. Najpierw malujemy po jednym paznokciu w całości na żółto oraz po jednym w całości na fioletowo. Dwa kolejne pokrywamy żółtym (na drugiej dłoni fioletowym) lakierem w taki sposób, jakby płytka zaczynała się nieco wyżej. Po wyschnięciu, na takim marginesie niepomalowanego paznokcia robimy fioletowy (na drugiej dłoni żółty) trójkąt, który zachodzi (mniej więcej na wysokość 1/4) na wcześniej wykonaną powierzchnię koloru. Następny paznokieć i jego odpowiednik na drugiej dłoni malujemy w taki sposób, że prowadzimy kolory od zewnętrznego boku lewego i prawego. Jeden ma pokrywać drugi. W rezultacie pozostanie na środku trójkąt niepokrytej lakierem przestrzeni. Można oczywiście eksperymentować z tymi geometrycznymi wzorami paznokci na lato i tworzyć własne kompozycje. Najlepiej wyglądać będą takie, którymi będzie rządziła jakaś reguła.

    Instagram.com
Źródło: Instagram.com, Fot: cndworld

Inspiracja: CND (Instagram)

d39vv1u

Paznokcie na lato w kratkę

Pomalowanie paznokci na lato według tej koncepcji rozpoczynamy od pokrycia płytki białym lakierem. Po wyschnięciu należy nałożyć złoty lakier na obłączki, a na białej przestrzeni wyrysować cienką czarną kratkę.

    Instagram.com
Źródło: Instagram.com, Fot: CND Shellac

Inspiracja: CND Shellac (Instagram)

d39vv1u

Paznokcie na lato - fioletowy manicure

Ten pomysł na paznokcie na lato polega na pomalowaniu płytki matowym fioletem. Gdy wyschnie należy pokryć dwa boki o dwa tony jaśniejszym połyskującym lakierem, tak żeby ze wcześniejszej warstwy zrobił się trójkąt na środku. Tutaj możemy także zastosować konfiguracje ze stylizacji z neonową geometrią.

    Facebook.com
Źródło: Facebook.com, Fot: Rebecca Minkoff

Inspiracja: Rebecca Minkoff (Facebook)

d39vv1u

Paznokcie na lato - oranż, róż i brokat

Pomysł Jeremy'ego Scotta, dyrektora kreatywnego Moschino, na paznokcie na lato to pokrycie długich spiczastych (ewentualnie migdałków) płytek matowym oranżem lub różem. Następnie w okolicach płytki umieszczamy srebrny brokat, dając taki efekt jak gdyby wydobywał się on spod paznokcia.

    Instagram.com
Źródło: Instagram.com, Fot: misspopnails,itsjeremyscott

Inspiracja: Jeremy Scott (Instagram)

d39vv1u

Podziel się opinią

Share
d39vv1u
d39vv1u