Znów jest "chłopakiem do wzięcia". "Nie szło wytrzymać"

Znów jest "chłopakiem do wzięcia". "Nie szło wytrzymać"

Jarek rozstał się z Gosią
Jarek rozstał się z Gosią
Źródło zdjęć: © Facebook | Chłopaki do wzięcia
18.04.2024 09:35, aktualizacja: 18.04.2024 10:09

Jaruś Mergner i Gosia z "Chłopaków do wzięcia" nie są już razem. Pewien kryzys okazał się nie do przeskoczenia. Gwiazdor hitu programu postanowił wyjaśnić sprawę. Plotki krążące po sieci przekazują natomiast nieco inną teorię.

Jaruś i Gosia z "Chłopaków do wzięcia" nie są już razem. Mężczyzna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu, który przez wiele sezonów szukał prawdziwej miłości. Na przestrzeni kilku ostatnich lat wydawało się, że "tą jedyną" jest Gosia - para przypieczętowała związek ślubem w 2022 roku. Okazuje się jednak, że czasem niedopasowanie partnerów wychodzi po latach.

Internauci zrzeszający się na facebookowych grupach spekulują, że kryzys w przypadku tej reakcji miał imię. Plotki niosą się po sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To koniec małżeństwa Jarusia i Gosi

Jarek Mergner całkiem niedawno wyprowadził się od Gosi. Przyjaciel mężczyzny na wspólnym nagraniu przekazał, że żona bohatera "Chłopaków" i jej rodzina traktowała Jarka jak skarbonkę.

- Powiem wam tylko tyle. Z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść - tłumaczył na TikToku "Tomek581", dobry znajomy Jarusia.

Sam Mergner w swoim oświadczeniu postawił na szczerość i dyplomację, nie rozwodząc się nad szczegółami tej decyzji.

- Ja powiem tak, przyczyna była taka, że musiałem się wyprowadzić, bo nie szło wytrzymać. Ktoś, kto chce się dowiedzieć, to można do mnie napisać. Trzeba było się wyprowadzić, bo innego wyjścia nie było - podkreślił.

Jarek i Gosia z "Chłopaków..." rozstali się. Rosną spekulacje

Kiedy tylko w internecie pojawił się materiał o rozstaniu Jarusia i Gosi, ludzie zaczęli zastanawiać się nad powodami takiej decyzji bohaterów "Chłopaków". Choć mężczyzna dostał wiele wsparcia, nie zabrakło też plotek przedstawiających całą sytuację w innym świetle.

Portal Telemagazyn przywołał kilka wypowiedzi osób należących do facebookowej grupy, która zrzesza fanów programu. Co więcej, wśród komentarzy pojawiła się wypowiedź przyjaciela Jarusia, który miał potwierdzić, że wpływ na rozstanie pary miała też sąsiadka Gosi. Rady kobiety miały źle wpływać na małżeństwo.

Jak stwierdził Tomasz, już wkrótce internauci poznają więcej szczegółów o tej sprawie. Czyżby w kolejnych odcinkach "Chłopaków do wzięcia" został poruszony ten wątek? Czas pokaże!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

© Materiały WP