ycipk-3q5okd

Jennifer Aniston i Bradley Cooper widują się? Amerykańskie media donoszą o kolejnych spotkaniach

Podczas gdy Irina Shayk miała zacząć blisko przyjaźnić z Justinem Theroux, Bradley Cooper i Jennifer Aniston także zaczęli się spotykać. Jak donoszą amerykańskie media, pary zaczęły się bardzo dobrze dogadywać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston na premierze jednego ze swoich filmów
Jennifer Aniston na premierze jednego ze swoich filmów (Getty Images)
ycipk-3q5okd

Bradley Cooper i Jennifer Aniston

Życie prywatne Bradley'a Coopera od wielu miesięcy stanowi jeden z głównych tematów amerykańskich tabloidów. Najpierw łączono go z Lady Gagą, z którą zagrał w filmie "Narodziny gwiazdy", później z kilkoma innymi amerykańskimi aktorkami. Teraz "Latin Times" informuje o bliskiej relacji Coopera z... Jennifer Aniston.

Cooper ma ponoć słabość do gwiazd, które występują z nim w filmach. I tak właśnie ma być w przypadku Jennifer Aniston. Aktorka miała dostać propozycję zagrania w najnowszym filmie reżysera.

ycipk-3q5okd

Justin Theroux spotkał się z Iriną Shayk

Jennifer Aniston jest byłą żoną Justina Theroux, z którym rozwiodła się w zeszłym roku. Podczas gdy Aniston spotkała się z Cooperem, Theroux miał okazję zobaczyć się z byłą partnerką Coopera, Iriną Shayk.

Jak donosi "Women’s Today", Theroux i Shayk mieli spotkać się w restauracji, aby porozmawiać o wspólnych interesach. Między parą miało zaiskrzyć do tego stopnia, że zdecydowali się na kolejne spotkanie. Nie wiadomo, czy zdecydują się na poważniejszą relację, bo Shayk wciąż zbiera się po rozstaniu z ojcem swojego dziecka.

ycipk-3q5okd

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3q5okd

ycipk-3q5okd
ycipk-3q5okd