GwiazdyJennifer Aniston pokazała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Była naprawdę czarująca

Jennifer Aniston pokazała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Była naprawdę czarująca

Jennifer Aniston pokazała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Była naprawdę czarująca
Źródło zdjęć: © ONS.pl
18.10.2019 15:29, aktualizacja: 18.10.2019 16:52

Jennifer Aniston była strasznie słodka, kiedy była małą dziewczynką. Aktorka pochwaliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa. "Nic się nie zmieniłaś" - zażartował jeden z fanów.

Jennifer Aninston udostępniła swoje czarno-białe zdjęcie, które zostało jej zrobione, kiedy miała kilka lat. Zestawiła je z fotografią która pokazuje, jak wygląda teraz. "#TBT (Throwback Thursday) - stylowo, kiedyś i teraz..." - napisała gwiazda pod galerią na Instagramie.

Jennifer Aninston na Instagramie - stare zdjęcie

"Throwback Thursday" to określenie mody na udostępnianie zdjęć z przeszłości w mediach społecznościowych. Uległa też jej Jennifer Aniston, która niedawno założyła konto na Instagramie. Na fotografii, którą wstawiła, ma krótkie kręcone włosy, okrągłą twarz i kapelusz na głowie. To właśnie nakrycie głowy łączy oba zdjęcia, które wstawiła aktorka. "Jak to się dzieje, że wyglądasz tak pięknie w dżinsowym, oklapłym kapeluszu?" - napisał jeden z jej fanów. "Nic się nie zmieniłaś" - zaśmiał się inny. "Najsłodsza" - dorzucił ktoś inny.

Niektórym ciężko uwierzyć, że to ta sama Jennifer, która wcześniej nawet nie miała konta na Instagramie. "Najpierw zakładasz konto, potem robisz #TBT. Niech ktoś odda telefon Jennifer" - zażartował jeden z jej fanów. "Serio, mam nadzieję, że sama wstawia te zdjęcia. Wyglądają tak, jakby były wcześniej przygotowane" - dodał inny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta