Trwa ładowanie...
d22gfz4

"Jestem cicha, spokojna, wstydliwa. Faceci takich nie znoszą"

Nieśmiałe kobiety mają problem ze znalezieniem partnera. "Czy naprawdę wstydliwe i spokojne kobiety odstraszają facetów? Trafiam tylko na tych, którzy uwielbiają przebojowe dziewczyny” – wyznaje rozżalona internautka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jestem cicha, spokojna, wstydliwa. Faceci takich nie znoszą"
"Jestem cicha, spokojna, wstydliwa. Faceci takich nie znoszą" (123RF)
d22gfz4

Na naszym forum Kafeteria popularność zyskał wątek, w którym jedna z internautek wyraża opinie na temat gustu mężczyzn. Opisała swoją historię, na podstawie której wysnuła wniosek, że płeć męska pragnie tylko przebojowych kobiet, a szare myszki odeszły do lamusa.

"Niedawno spotkałam świetnego faceta. Ideał. Wiedziałam, że lubi przebojowe, pewne siebie dziewczyny, więc udawałam przy pierwszym spotkaniu, że taka jestem. Ale to nie byłam ja i beznadziejnie się z tym czułam. Za to on był zachwycony i prawie od razu wyznał mi miłość. Na drugim spotkaniu byłam sobą, czyli spokojną, niepewną siebie i zawstydzoną. Niczego nie udawałam. On był bardzo zdziwiony. Na koniec spotkania nawet nie wspominał o kolejnym. Dziwi mnie jak można jednego dnia powiedzieć, że się w kimś zakochało, a potem tak łatwo może komuś przejść" – napisała autorka wątku.

Zapytała użytkowników forum: "Czy naprawdę wstydliwe i spokojne kobiety odstraszają facetów?" Po czym dodała: "Trafiam tylko na tych, którzy uwielbiają przebojowe dziewczyny".

d22gfz4

"Faceci wolą ciche i spokojne, a dzikie kocice w łóżku"

Podobno o gustach się nie dyskutuje. Jednak w tym przypadku internauci ochoczo zaczęli odpowiadać na zadane przez autorkę wątku pytanie. Płeć męska nie zgadza się z postawioną tezą. Jeden z forumowiczów napisał: "Bez obaw. Są mężczyźni, którzy lubią ciche, spokojne kobiety, ale dam sobie głowę obciąć, że żaden z nich nie podoba ci się".

Kolejny forumowicz dał cenną wskazówkę internautce: "Słuchaj, w zasadzie to faceci wolą ciche i spokojne, a dzikie kocice w łóżku. Fajnie, że taka jesteś i nie udawaj nigdy kogoś innego, bo to nie ma sensu. Bądź sobą a znajdziesz na pewno swoje przeznaczenie. Nie wszyscy kochają rozwrzeszczane, przebojowe kobiety. Niektórzy się nawet takich boją”.

Pojawiły się również głosy kobiet. "Mam koleżankę, która zawsze była nieśmiała, spokojna, cicha, a jest już ze swoim facetem 4 lata. Nie martw się, też znajdziesz fajnego faceta, który będzie cię kochał za to, jaka jesteś". Kolejna utożsamia się z autorką postu. Napisała: "Hmm…to prawda. Sama mam problemy z zamknięciem się w sobie. Czasem byłam przez to odrzucana".

d22gfz4

"Po co się męczyć z takimi szarymi myszkami?"

Dla niektórych mężczyzn nieśmiałe myszki stanowią większe wyzwanie. "Zdecydowana większość dzisiejszych facetów nie kontynuuje związku, jeśli nie ma widoków na szybkie skonsumowanie go" - kwituje internauta.

Następny forumowicz dodał: "Ciche dziewczyny są nudne. Fajnych szalonych dziewczyn jest dużo. Tak że po co się męczyć z takimi szarymi myszkami. Spokojne i jeszcze zakompleksione kobiety to coś okropnego. Więc autorko zmień się, albo znajdź innego amatora. Takich cichych i spokojnych".

"Gdy zobaczył, że został oszukany, zrezygnował"

Pojawiły się również wypowiedzi dotyczące kłamstwa. Oczywiście, podążając za Gombrowiczem, każdy z nas przybiera gębę, inaczej mówiąc maskę. Zazwyczaj na pierwszych randkach nie jesteśmy do końca sobą. To naturalne, że chcemy pokazać się od najlepszej strony i ukryć wady. Jednak pojawił się zarzut, że autorka niepotrzebnie udawała osobę, którą nie jest. Użytkownik bezpośrednio zwrócił się do autorki wątku: "Co cię dziwi? Gdy zobaczył, że został oszukany, zrezygnował? Wiesz jakie lubi kobiety, to sobie odpuść i nie zawracaj jemu i sobie głowy".

d22gfz4

Drogie kobiety, clou tego postu jest takie, żeby nie udawać kogoś kim się nie jest. Nie wszystkie jesteśmy przebojowe, ale i nie wszystkie jesteśmy nieśmiałe. Posłużę się refrenem piosenki Rosiewicza: "Każda potwora, znajdzie swego amatora. Każda potwora, doczeka tego dnia". Kobiety, głowa do góry!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d22gfz4

Podziel się opinią

Share

d22gfz4

d22gfz4