Trwa ładowanie...

Jesteś wilkiem czy modliszką? Ten psychotest rozwiązało już 5 milionów osób

Psychotesty były źródłem niepodważalnej wiedzy dla wszystkich czytelniczek Bravo na początku lat dwutysięcznych. Teraz się z nich nieco podśmiechujemy, ale kto nigdy, scrollując Facebooka w pracy, nie rozwiązał psychotestu "jakim rodzajem kiełbasy jesteś", niech pierwszy zadławi się wegańskim serdelkiem. Poniższemu zdjęciu przyjrzyj się dosłownie przez sekundę - tylko wtedy wynik będzie miarodajny.

Share
Jesteś wilkiem czy modliszką? Ten psychotest rozwiązało już 5 milionów osóbŹródło: Facebook.com
d1v4kqv

Niektóre psychotesty są oczywiście nieco mądrzejsze i bazują na narzędziach psychometrycznych. Psychologowie twierdzą, że niegdyś podane przez konkretnego człowieka rozwiązania służyły za rzetelną wiedzę na jego temat, dziś już wiemy, że wyniki o czymś świadczyć jak najbardziej mogą, bo oparte są na pewnej analizie skojarzeń, niemniej trzeba na nie patrzeć z przymrużeniem oka.

No dobrze, a więc które z dziewięciu zwierząt zobaczyłaś na tytułowym obrazku? Bez oszukańczego wpatrywania się przez minutę. Liczy się tylko pierwsze zwierzę, które rozpoznasz.

Modliszka

Choć z modliszką niewielu z nas ma dobre skojarzenia (wszak ta urokliwa owadzica odgryza swojemu partnerowi głowę podczas stosunku seksualnego), to fakt, że to ją zobaczyłaś jako pierwszą, nie świadczy o tobie źle. Świadczy nawet, że bardzo dobrze się ze sobą czujesz! Jesteś też osobą, która w życiu kieruje się bardziej instynktem niż rozumem, ale absolutnie nie przeszkadza ci to w osiąganiu celów. Masz wyostrzone zmysły (może nawet ten szósty?), jesteś cierpliwa, konsekwentna i często dostajesz to, czego pragniesz.

d1v4kqv

Gołąb

Niekoniecznie gruchasz w parze z innym osobnikiem, ale na pewno jesteś uosobieniem wewnętrznego spokoju i cierpliwości. Potrafisz dać ludziom nadzieję, jesteś uduchowiona i potrafisz wytłumaczyć ludziom inny niż ich własny punkt widzenia.

Wilk

Jesteś samotniczką, ale nieustraszoną i bardzo wojowniczą – nie dasz sobie w kaszę dmuchać. Masz swoje stado, lubisz jednak pobyć sama i niekoniecznie zgadzasz się z poglądami reszty. Czasem tego żałujesz, ale na ogół wychodzisz na tym lepiej niż gorzej.

Kura

Jesteś szybka, uparta i inteligentna. Zrobisz dużo, żeby osiągnąć swój cel, czasem nawet dążysz do niego po trupach. Jesteś bardzo wytrwała i sumienna, choć możesz wydawać się niepozorna i łagodna.

Krab

Jesteś szorstka na zewnątrz, ale – jak krab właśnie – bardzo miękka w środku. Nie potrafisz zranić bliskich ci osób, kochasz miłością szczerą i często bezwarunkową.

d1v4kqv

Pies

Jak się domyślasz – przyjaciółka z ciebie wymarzona. Jesteś szczera, bezinteresowna i lojalna. Trudno nie uśmiechać na twój widok i trudno cię nie pokochać. No cóż, jak szczeniaczek.

*Orzeł *
Nie lubisz się dzielić, za to jesteś najlepsza w osiąganiu celów. "Sky is the limit" to twoje motto, jesteś stworzona do tego, żeby osiągać to, co dla ciebie ważne. Ponad wszystko cenisz wolność.

Motyl
Jesteś elastyczna, łatwo adaptujesz się do nowych warunkach. Nawet trudne momenty w życiu nie są w stanie zniszczyć twojego wewnętrznego piękna.

Koń
Lubisz atmosferę rywalizacji, jesteś bardzo ambitna, uczciwa i honorowa. Dążysz do sukcesu, ale osiągnąć go chcesz za pomocą ciężkiej pracy, nie zaś intryg czy podstępów.

I jak, wszystko się zgadza?

d1v4kqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v4kqv
d1v4kqv