GwiazdyJulia Rosnowska ma już dwoje dzieci! "Kocham cię ciało"

Julia Rosnowska ma już dwoje dzieci! "Kocham cię ciało"

Julia Rosnowska cieszy się z macierzyństwa (AKPA)
Julia Rosnowska cieszy się z macierzyństwa (AKPA)

21.12.2021 16:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Rosnowska urodziła po raz drugi. Aktorka podzieliła się na Instagramie poruszającym wpisem, w którym wyraża ogromną wdzięczność za macierzyństwo, ale i za swoje silne ciało. Młoda mama nie ukrywa jednak, że doskwiera jej również zmęczenie.

"Mniejszy człowiek jest z nami od kilku dni i powoli odnajdujemy się w nowej rzeczywistości. Hormony totalnej euforii powoli opadają i wkrada się pierwsze zmęczenie. Ale zostaje przeogromna wdzięczność" - taki słowami Julia Rosnowska poinformowała swoich fanów, że na świecie powitała swoje drugie dziecko.

Macierzyństwo Juli Rosnowskiej

W 2019 r. aktorka po raz pierwszy poznała smak macierzyństwa. Artystka jak tylko może stara się chronić prywatności swoich pociech, dlatego nie tylko nie pokazuje ich twarzy, ale także nie zdradza ich płci.

Rosnowska podkreśla, że dla niej bycie mamą jest prawdziwym cudem i czuje niezwykłą wdzięczność za to wyjątkowe doświadczenie. Nie zapomina również o podzięce dla swojego ciała, które jak aktorka podkreśla, wykonało ogrom pracy.

"Wdzięczność dla mojego ciała, że wykonało tak niewiarygodną pracę przez te dziewięć miesięcy i jeszcze bardziej niesamowitą przez te ostatnich kilka godzin w porodzie. I że teraz w połogu nadal tak ciężko pracuje. Kocham cię ciało. Jesteś wspaniałe" - podsumowuje w poruszającym wpisie na Instagramie.

Dwujęzyczność zamierzona

O partnerze i ojcu dzieci Rosnowskiej wiadomo niewiele. Artystka podzieliła się jedynie informacją, że jej ukochany wykłada zawodowo w języku angielskim. Na Instagramie aktorka wspomniała również o tym, że zdecydowała się na wychowywanie swoich pociech w dwujęzyczności zamierzonej. - Obydwoje jesteśmy Polakami, ale będziemy mówić do dzieci po angielsku. Wiem, że dla niektórych to dziwne - wyjaśnia w jednej z relacji na Instagramie.

Przypomnijmy, że Julia Rosnowska zyskała popularność dzięki serialowi "Julia". To właśnie w tej produkcji wcieliła się w tytułową bohaterkę. Poza tym pojawiła się w "Czasie honoru" i "Misji Afganistan". Jej mamą jest znana aktorka Bernadetta Machała-Krzemińska, ojcem zaś scenarzysta filmowy Stanisław Krzemiński.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także