ModaJulia Wieniawa kupiła torebkę Yves Saint Laurent. Nie oszczędza w Nowym Jorku

Julia Wieniawa kupiła torebkę Yves Saint Laurent. Nie oszczędza w Nowym Jorku

Julia Wieniawa kupiła torebkę Yves Saint Laurent. Nie oszczędza w Nowym Jorku
Źródło zdjęć: © ONS.pl
28.12.2019 11:09, aktualizacja: 28.12.2019 15:25

Julia Wieniawa ma zaledwie 21 lat, a w swoim życiu widziała już wiele. Aktorka obecnie przebywa w Nowym Jorku i właśnie tam odwiedziła sklepy najdroższych marek. Te zakupy nie należały do najtańszych.

Julia Wieniawa wraz z Maciejem Musiałowskim polecieli do Nowego Jorku, by tam wspólnie przywitać kolejny rok. Aktorka miasto zwiedza w masywnym różowym płaszczu i niczym bohaterka amerykańskich teledysków "wozi się" po metropolii "na bogato".

Julia Wieniawa na zakupach w Nowym Jorku

Ekskluzywne hotele, restauracje i zakupy. Ten wyjazd na pewno sporo ją kosztował. Tym bardziej że postanowiła na nim nie oszczędzać i odwiedziła butiki najdroższych marek: Louis Vuitton, Yves Saint Laurent, Burberry. Nie wyszła z nich z pustymi rękami.

Julia Wieniawa na swoim InstaStory opublikowała zdjęcia z wnętrz luksusowych sklepów. Szczególnie wpadła jej w oko torebka Yves Saint Laurent. Te torebki kosztują ok. 6 – 7 tys. złotych.

Na kolejnym zdjęciu widzimy aktorkę szczęśliwą, niosącą swoje zakupy w reklamówce tej marki. Czyżby kupiła sobie nową kopertówkę na sylwestra w Nowym Jorku?

Obraz
© Instagram.com
Obraz
© Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta