Blisko ludziAndrzej Duda pochwalił się choinką. Pokazał piękne zdjęcia Agaty Kornhauser-Dudy

Andrzej Duda pochwalił się choinką. Pokazał piękne zdjęcia Agaty Kornhauser-Dudy

Andrzej Duda pochwalił się choinką. Pokazał piękne zdjęcia Agaty Kornhauser-Dudy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.12.2019 14:09, aktualizacja: 23.12.2019 15:47

Andrzej Duda pochwalił się choinką. Prezydent RP opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie elegancko ubranej żony dekorującej świąteczne drzewko.

Świąteczna atmosfera udziela się wszystkim. Już 24 grudnia w niemal każdym polskim domu rozpocznie się celebrowanie świąt Bożego Narodzenia. Świąt, które nie mogą się odbyć bez choinki. Andrzej Duda pokazał, jak wygląda choinka w pałacowej Sieni Wielkiej.

"Świąteczna choinka w pałacowej Sieni Wielkiej. Wyjątkowe ozdoby przygotowali w tym roku uczniowie Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie, którzy razem z Pierwszą Damą udekorowali bożonarodzeniowe drzewko" – napisał prezydent przy zdjęciach na Instagramie.

Andrzej Duda – choinka

Ręcznie robione ozdoby na prezydenckiej choince z pewnością robią wrażenie. Szczególnie na drzewku tak imponujących rozmiarów.

Obserwatorzy prezydenta na Instagramie nie mogli przejść obok niego obojętnie. "Wow! Cudna! Gratuluję uczniom z pobliskiego mi Olsztyna" – napisał jeden z internautów. "Bardzo piękna choinka" – zachwyciła się kolejna osoba.

W ten wyjątkowy czas Polacy skorzystali również z okazji, żeby złożyć parze prezydenckiej świąteczne życzenia. "Pozdrawiam serdecznie. Wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz jak najwięcej jasnych dni w nowym roku" – życzył jeden z obserwatorów. "Wesołych świąt dla pary prezydenckiej oraz bliskich" – dołączyła się inna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta