Blisko ludziJulia Wieniawa śpi w pełnym makijażu i wieczorowej sukni. "Chyba gdzieś widziałem te zwłoki"

Julia Wieniawa śpi w pełnym makijażu i wieczorowej sukni. "Chyba gdzieś widziałem te zwłoki"

Julia Wieniawa zasypia w pełnym makijażu
Julia Wieniawa zasypia w pełnym makijażu
Źródło zdjęć: © ONS
02.09.2020 09:47

Julia Wieniawa to z pewnością najbardziej zapracowana gwiazda młodego pokolenia. 21-latka gra w filmach, serialach, sztukach teatralnych, a od niedawna ma swoją markę kosmetyczną. Nic dziwnego, że ze zmęczenia zasypia w pełnym makijażu.

Julia Wieniawa już od lat prowadzi intensywny tryb życia. Aktorka wkroczyła w świat polskiego show-biznesu jako nastolatka i szybko musiała nauczyć się dorosłości. Choć życie na pełnych obrotach bez wątpienia jest fascynujące, czasem może dawać w kość. Szczególnie jeśli obowiązków jest zbyt wiele. Wieniawa się o tym przekonała.

Przemęczona Julia Wieniawa

Na swoim profilu na Instagramie młoda aktorka udostępniła zdjęcie z pracy. Ubrana w długą, wieczorową suknię i kamelowy płaszcz, usnęła na planie filmowym. Nawet w takiej sytuacji wygląda olśniewająco, a wielu obserwatorów określa ją mianem księżniczki. No może poza Marcinem Tyszką. "Chyba gdzieś widziałem te zwłoki" – skomentował fotograf.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy aktorka zasnęła w przypadkowym miejscu. Znajomi przyznali się do tego, że już wcześniej widzieli ją w podobnych okolicznościach. "Mam oddzielny folder w telefonie ze śpiącą królewną" – wyznała modelka Ola Korytkowska. "Znam ten widok. Najczęściej wtedy jestem gdzieś pod tym krzesłem" – dodał stylista włosów Kamil Pecka. Czyżby Wieniawa potrzebowała urlopu?

WPodróży: Niemcy Północne, czyli idealny pomysł na weekendowy wyjazd cz. I

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (278)