Blisko ludziJulia Wieniawa zamierza zrealizować marzenie z dzieciństwa. Zdradza, co jest jej wielką pasją

Julia Wieniawa zamierza zrealizować marzenie z dzieciństwa. Zdradza, co jest jej wielką pasją

Julia Wieniawa zamierza zrealizować marzenie z dzieciństwa. Zdradza, co jest jej wielką pasją
Źródło zdjęć: © ONS
23.04.2020 14:41, aktualizacja: 23.04.2020 21:14

Julia Wieniawa pokazała fanom zdjęcie, na którym jeździ konno. Okazało się, że jej marzeniem z dziecięcych lat jest posiadanie własnego konia.

Julia Wieniawa opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym jeździ konno. Aktorka pozuje bez makijażu w skórzanej, jasnobrązowej kurtce i czarnym toczku. Przyznaje, że przebywanie obok zwierzęcia ją uspokaja.

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie, na którym jeździ konno

Julia Wieniawa przyznała, że naprawdę kocha zwierzęta. Na zdjęciu wyglądała na zadowoloną i zrelaksowaną. Okazuje się, że poza śpiewaniem i tańcem to właśnie jazda konna jest jej kolejną pasją, a w dzieciństwie marzyła o posiadaniu własnego konia.

"Moja miłość i pasja. Marzenie z dzieciństwa: mieć własnego konia. Muszę je wreszcie zrealizować, bo naprawdę kocham te zwierzęta. Przebywanie z nimi daje mi ogromny wewnętrzny spokój" – wyznała aktorka.

Internautom spodobało się zdjęcie opublikowanie przez Julię Wieniawę. Co ciekawe, wiele osób przyznało, że w dzieciństwie miało podobne marzenie.

"Miałam to samo marzenie w dzieciństwie. Te zwierzęta są wspaniałe", "Zawsze chciałam się nauczyć jeździć", "Ja mam tak samo, jeżdżę już 7 lat i nie wiem, dlaczego, ale zawsze gdy jestem pośród koni, jestem po prostu szczęśliwa" – komentowali.

Wśród fanów pojawiła się jednak osoba, która zwróciła uwagę na to, że posiadanie konia to duża odpowiedzialność.

"Ciekawe czy opieka dałaby ci spokój, nie tylko odwiedzanie raz w miesiącu" – napisała.

Julia Wieniawa postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz i podkreśliła, że to właśnie brak czasu dotychczas wstrzymywał ją przed realizacją tego pragnienia. "Dlatego jeszcze nie zrealizowałam tego marzenia, bo bałam się, że nie znajdę czasu na tak wymagające zwierzę... oczywiście, że taka decyzja to duża odpowiedzialność" – zapewniała aktorka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet