Trwa ładowanie...
ycipk-4l7t3f

Kamil Sipowicz spełni wolę Kory. Upamiętni swoją ukochaną w piękny sposób

Mąż artystki nadal nie może otrząsnąć się po śmierci ukochanej. Przed odejściem Kora pozostawiła prośby, które Sipowicz stara się teraz wypełnić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Sipowicz spełni ostatnią wolę Kory.
Kamil Sipowicz spełni ostatnią wolę Kory. (Forum)
ycipk-4l7t3f

Przysięgał jej miłość i był z nią do ostatnich chwil. Po 40. latach Kamil i Kora znali się doskonale, więc to właśnie jemu powierzyła swoje prośby i marzenia. Sipowicz ma do zrealizowania niezwykły testament, który zajmie mu wiele czasu. Być może właśnie tego chciała dla niego żona, by po jej odejściu zajął myśli innymi sprawami.

Jednym z pierwszych działań ma być wydanie tomiku poezji z utworami, które artystka przygotowywała na swoją kolejną płytę. Niestety, ponieważ nie zostaną zrealizowane muzycznie, jest pomysł, by ukazały się w formie wierszy. Teksty, jak donosi „Na żywo”, dotykają bardzo ważnych życiowych spraw, jak miłość, dusza i natura.

Katarzyna Litwin, menedżerka Kory zdradziła dziennikarzowi, że utwory zostały zebrane w katalogu, ale na razie rodzina pogrążona jest w żałobie i nie podejmuje żadnych konkretnych działań.

ycipk-4l7t3f

Fani już czekają z niecierpliwością na publikację. To będzie niesamowite przeżycie dla wszystkich, którzy cenią Korę za jej niezwykłe postrzeganie świata, odważne interpretacje zdarzeń, empatię i szacunek wobec przyrody. Liczą też, że w tych wierszach Kora przekazała jakieś cenne rady, które zarówno pomogą przeżyć stratę wybitnej artystki, jak i dadzą wskazówki, jak żyć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4l7t3f

ycipk-4l7t3f
ycipk-4l7t3f