ycipk-41ptfj

Karol Strasburger opuścił ukochaną. Doszło do pierwszego spięcia

Karol Strasburger przeżywa drugą młodość u boku o 38 lat młodszej partnerki. Ich związek przechodzi teraz pierwszy poważny test. Gwiazdor poleciał na męską wyprawę do Japonii. Ona początkowo była temu przeciwna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karol Strasburger wciąż zakochany w Małgorzacie Weremczuk
Karol Strasburger wciąż zakochany w Małgorzacie Weremczuk (East News)
ycipk-41ptfj

Związek 72-letniego Karola Strasburgera i 34-letniej Małgorzaty Weremczuk budzi emocje. Para zdążyła już udzielić wywiadu kolorowej gazecie, z którego wynikało, że są dla siebie stworzeni. Co ciekawe, młodziutka partnerka znała zmarłą żonę prezentera – 34-latka jest w końcu jego menadżerką.

Strasburger postanowił dać szansę nowej miłości i odmłodniał. Dziś czuje, że może wszystko i dlatego zdecydował się na udział w programie Polsatu "Lepiej późno, niż wcale". Jest jednym z czterech dojrzałych mężczyzn, którzy przemierzają Japonię, Koreę i Indonezję, podejmując ekstremalne wyzwania.

Małgorzata Weremczuk przyznała, że pomysł wyjazdu wcale nie przypadł jej do gustu. Martwiła się o zdrowie Strasburgera, nie bez znaczenia było też, że do tej pory byli nierozłączni. – Karol nigdy nie podróżował aż 16 godzin samolotem. Obawiałam się, jak zniesie wysokie temperatury, azjatycką wilgoć, zmianę diety – mówi "Na żywo". – Do tej pory nie rozstaliśmy się nawet na tydzień – dodaje.

ycipk-41ptfj

Na szczęście są telefony. Zakochani codziennie ze sobą rozmawiają. – Przeżywam jego przygody – stwierdza Weremczuk, podkreślając, że wciąż martwi się o partnera. – Jak pomyślę, że Karol musi jeść zupę z gniazda ptaków albo żywą ośmiornicę, to zastanawiam się, jak on tego dokona – wyznaje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-41ptfj

ycipk-41ptfj
ycipk-41ptfj