ModaKarolina Szostak z luksusową torebką. Ten model kosztuje fortunę

Karolina Szostak z luksusową torebką. Ten model kosztuje fortunę

Karolina Szostak z luksusową torebką. Ten model kosztuje fortunę
Źródło zdjęć: © ONS
02.07.2020 12:35, aktualizacja: 03.07.2020 13:59

Karolina Szostak pokazała zdjęcie, na którym pozuje z brązową torebką w dłoni. Za ten luksusowy model musiała zapłacić wysoką cenę.

Karolina Szostak przeszłą spektakularną metamorfozę. Od kiedy schudła za sprawą diety Ewy Dąbrowskiej, stała się inspiracją dla wielu kobiet dążących do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Prezenterka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko promuje zdrowy styl życia i pokazuje zdjęcia z pracy, ale również prezentuje swoje stylizacje.

Karolina Szostak z torebką za fortunę

Tym razem Karolina Szostak opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w granatowej koszuli z długim rękawem, jasnoniebieskich spodniach dzwonach i nietypowych trampkach na platformie dobranych pod kolor spodni. Stylizację dopełniły okulary przeciwsłoneczne. Naszą uwagę zwróciła jednak brązowa torba o prostokątnym kształcie ze złotym zapięciem i ozdobnym wstawkami. Okazuje się, że jest to dodatek z górnej półki, na który niewielu może sobie pozwolić. Model wybrany przez Karolinę Szostak to torebka marki Longchamp warta ponad 4000 złotych. Musimy przyznać, że cała stylizacja robi duże wrażenie.

Internautom przypadł do gustu ubiór prezenterki, a wiele osób szczególnie chwaliło jej spodnie oraz torebkę.

"Super wyglądasz", "Pani Karolino pięknie i z klasą. Bardzo ładna torebka, skąd jeśli można zapytać?", "Gdzie można kupić takie spodnie?" – komentowali fani.