Trwa ładowanie...
d38wu7b

Kasia ma piątkę dzieci. Zastanawia się, czy ma jeszcze szanse na miłość

Kasia jest samotną matką piątki dzieci. Przez problemy z pamięcią niezwykle ciężko było jej zmotywować się do nauki i nie skończyła szkoły. 41-latka marzy o szczęśliwym związku, jednak obawia się, że jej sytuacja zniechęci partnerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ma wątpliwości, czy jeszcze znajdzie miłość
Ma wątpliwości, czy jeszcze znajdzie miłość (iStock.com)
d38wu7b

Kasi wpadł w oko przystojny, dobrze zbudowany mężczyzna. Mieszka niedaleko, jeździ nowym Audi i budzi coraz większe zainteresowanie 41-latki. Kobieta ma jednak wątpliwości, czy 37-latek mógłby się zainteresować kimś takim jak ona.

Kasia wątpi w swoje szanse na miłość

41-latka postanowiła opisać swoją sytuację na forum internetowym.

"Zastanawiam się, czy miałabym szansę na poważny związek. Mam 5 dzieci, w tym 3 dorosłych, które mieszkają osobno. Nie mam wykształcenia. Nie skończyłam nawet liceum. Nie przez brak chęci, ale problemy z pamięcią. Bez względu na to, jak bardzo się starałam, nie potrafiłam zapamiętać nic z tego, czego się nauczyłam" – tłumaczy.

d38wu7b

"Podoba mi się jeden facet. Jest trochę młodszy, bo ma 37 lat. Jest wysoki, przystojny, dobrze zbudowany i jeździ nowym Audi. Wiem, że jest sam, bo mieszka niedaleko. Ja mam 41 lat. Myślicie, że ktoś taki byłby w stanie zainteresować się mną na stałe?" – zapytała innych użytkowników forum.

Internautki próbowały dodać jej otuchy. Zaleciły jej ostrożność i przestrzegły, aby nie patrzyła tylko na wygląd fizyczny. "Dajesz, ostrożnie, ale do przodu", " Trzeba bardzo uważać i najlepiej zbyt szybko się nie angażować. Też jestem samotną matką z dwójką dzieci, ale ambitną i niezależna finansowo. Mimo wszystko mnie spotkało rozczarowanie" – pisały internautki.

Nie zabrakło głosów, że wykształcenie nie świadczy o tym, jakim jest się człowiekiem. Jeśli jest się dobrą, uprzejmą i uczciwą osobą, nic innego nie ma znaczenia. Kasia nie powinna zatem wątpić w to, czy zasługuje na miłość.

Zobacz także: Chciała wytłumaczyć kobietom regułę spalonego. Nazwano ją seksistką

d38wu7b

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d38wu7b

Podziel się opinią

Share
d38wu7b
d38wu7b