GwiazdyKatarzyna Cichopek cierpi na tajemniczą chorobę. Długo to ukrywała

Katarzyna Cichopek cierpi na tajemniczą chorobę. Długo to ukrywała

Katarzyna Cichopek wróciła z wakacji na Malediwach
Katarzyna Cichopek wróciła z wakacji na Malediwach
Źródło zdjęć: © Instagram | katarzynacichopek
21.04.2022 10:06

Katarzyna Cichopek wróciła ostatnio z wakacji na Malediwach. Gwiazda, która niedawno rozstała się z mężem, spędziła rajski urlop, którego urokami chętnie chwaliła się na Instagramie. Uwadze mediów nie umknęło jednak, że do samolotu wsiadała z unieruchomioną ręką. Ortezę miała także po powrocie. Oto co dolega aktorce.

Katarzyna Cichopek spędziła ostatnio bajeczne wakacje na Malediwach, dokąd pojechała wraz z dziećmi. Gwiazda "M jak miłość" i prowadząca "Pytania na śniadanie" chętnie chwaliła się zdjęciami z błogiego wypoczynku w malowniczych okolicznościach. "Czy czasem macie ochotę wcisnąć przycisk pauzy i zatrzymać czas? Tak właśnie czułam się w momencie robienia tego zdjęcia. Dzień powoli się kończył, a ja marzyłam, żeby zatrzymać te piękne chwile, które dziś są już tylko wspomnieniami" - napisała w najnowszym poście na Instagramie, wspominając wyjazd.

Okazuje się jednak, że nie wszystko wyglądało tak różowo. Jak donoszą dziennikarze "Super Expressu", aktorka cierpi od pewnego czasu na tajemniczą chorobę.

Katarzyna Cichopek ma zespół cieśni nadgarstka

Uwagę mediów wzbudziła tuż przed wylotem na wakacje unieruchomiona prawa ręka gwiazdy. Podczas urlopu nie pokazywała się w ortezie, jednak po powrocie znowu ją założyła. Według informacji przekazanych przez "Super Express", schorzenie, na które cierpi Katarzyna Cichopek, jest dość poważne.

Okazuje się, że zdiagnozowano u niej zespół cieśni nadgarstka oraz wykryto niezłośliwego guza, który narósł na nerwie, tzw. Ganglion. W związku z tym kilka tygodni temu gwiazda "M jak miłość" przeszła zabieg, a teraz ma przed sobą rehabilitację - informuje "SE". Niestety, według doniesień tabloidu, aktorka może nie wrócić do pełnej sprawności w ręce. Mimo to jednak nie poddaje się i intensywnie ćwiczy.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się

Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel poinformowali jakiś czas temu o swoim rozstaniu. Nagła, niespodziewana decyzja zaskoczyła fanów pary, przez wielu postrzeganej za idealną. Cichopek i Hakiel spędzili ze sobą 17 lat, w tym 14 jako małżeństwo.

Obydwoje nie chcą komentować sytuacji, odnosić się do niej w wywiadach ani opowiadać szerzej o przyczynach rozstania.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta