GwiazdyKatarzyna Cichopek składa mężowi życzenia urodzinowe. Aktorka pokazała ich rodzinne zdjęcie

Katarzyna Cichopek składa mężowi życzenia urodzinowe. Aktorka pokazała ich rodzinne zdjęcie

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
07.06.2021 08:21

Katarzyna Cichopek to bardzo aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych. Celebrytka spędziła długi weekend na Mazurach, gdzie m.in. świętowała urodziny męża.

Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że Instragram stał się dla niej doskonałym źródłem zarobku i przykłada się, aby każdego dnia udostępniać przemyślany kontent.

"To jest dla mnie przyjemność, ale z drugiej strony trochę drugi etat. Myślę o tym, planuję, sprawdzam prawie w każdej wolnej chwili. Chwilę mi zajęło, żeby przekonać się do nowych kanałów komunikacji w social mediach, jednak z czasem zauważyłam, że jest to również świetne narzędzie do pokazywania siebie taką, jaka jestem, a nie, jaką kreują mnie media" - powiedziała w ubiegłym roku w rozmowie z nami.

Razem przez życie

Duże wsparcie w tym otrzymuje od męża, który jest również jej partnerem biznesowym. Para poznała się na planie programu "Taniec z Gwiazdami". "Miałem takie wyobrażenie, że będzie to jakaś turbo gwiazda. Nie wiedziałem, kim Kasia jest. Przyszedłem na salę i zobaczyłem dziewczynkę z warkoczami. W sumie nie wiedziałem, czy to jest ta gwiazda, czy nie" - wspominał po latach.

Para co prawda nie wygrała show, to zdobyła coś cenniejszego - prawdziwą miłość, która sprawiła, że są razem już piętnaście lat. Udało im się założyć rodzinę i przetrwać niejeden kryzys.

"Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć" - powiedziała aktorka w jednym z archiwalnych wywiadów.

Obecnie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spędzają wspólnie czas na Mazurach. Towarzyszą im dzieci, które są dla nich najważniejsze. Wyjazd został połączony ze świętowaniem 38. urodzin tancerza.

"Życzymy Ci dużo zdrowia, radości z rzeczy małych i dużych, spełnienia marzeń. O dużo miłości, to już my zadbamy" - zapewniła aktorka w opisie pod rodzinną fotografią.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta