Trwa ładowanie...

Katarzyna Kolenda-Zaleska przed wejściem do Sejmu. Straż marszałkowska sprawdza temperaturę

Katarzyna Kolenda-Zaleska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z pracy. Pokazuje działania Kancelarii Sejmu w związku z koronawirusem.

Share
Katarzyna Kolenda-Zaleska przed wejściem do Sejmu. Straż marszałkowska sprawdza temperaturę
Źródło: ons
d2nhdxn

Dziennikarka polityczna na bieżąco informuje obserwatorów na Instagramie o szczegółach swojej pracy. Dokumentuje działania redakcji TVN24 od kulis w czasie pandemii koronawirusa, co spotyka się z aprobatą fanów. W komentarzach dziękują prezenterce za jej pracę i przestrzegają, aby szczególnie dbała teraz o zdrowie i bezpieczeństwo.

"Wejście do Sejmu w czasach pandemii" – podpisała najnowszą fotografię Katarzyna Kolenda-Zaleska. Na zdjęciu strażnik mierzy jej temperaturę.

d2nhdxn

Koronawirus w Polsce. Praca Sejmu i Senatu

W związku z koronawirusem ograniczona została możliwość wejścia do budynków sejmowych. Wstęp do nich mają tylko osoby, których obecność jest uzasadniona – czytamy na stronie Sejmu. Ponadto wszystkim osobom wchodzącym na teren Sejmu i Senatu, w tym także posłom i senatorom, mierzona jest temperatura.

Pracownicy Kancelarii Sejmu wypełniają oświadczenia dotyczące m.in. kontaktu z osobami podejrzanymi o zarażenie wirusem SARS-CoV-2 oraz odbytych podróży zagranicznych. Redakcje proszone są o ograniczenie liczby dziennikarzy i pracowników mediów delegowanych do pracy w Sejmie i przysyłanie na Wiejską przedstawicieli dysponujących stałymi i czasowymi kartami wstępu.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2nhdxn

Podziel się opinią

Share
d2nhdxn
d2nhdxn