Blisko ludziKatarzyna Warnke nie ma siły po ciąży. Instamatki dają jej porady

Katarzyna Warnke nie ma siły po ciąży. Instamatki dają jej porady

Katarzyna Warnke nie ma siły po ciąży. Instamatki dają jej porady
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
22.11.2019 08:50, aktualizacja: 22.11.2019 11:51

We wrześniu Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski powitali swoje pierwsze dziecko. Po zdjęciach widać, że macierzyństwo służy aktorce. Wygląda kwitnąco. Sama zastanawia się jednak, kiedy wróci do formy.

Katarzyna Warnke opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Miami. Młoda mama wybrała się na wakacje razem z mężem Piotrem Stramowskim oraz z ich dwumiesięcznym dzieckiem. Teraz opublikowała zdjęcie z samochodu z wymownym komentarzem. "Tak się zastanawiam, kiedy wrócę do formy? Bo bateryjki szybko mi padają, jak na razie na przykład nie nadaję się póki co na zakupy, o czym się dziś przekonałam... Na zdjęciu prezentuję jeszcze uśmiech pełen animuszu. Ech, płonne nadzieje" - napisała.

Katarzyna Warnke dostaje porady

W komentarzach kobiety zaczęły dawać porady aktorce. "Mój syn ma w kwietniu dwa latka i dopiero teraz czuję, że trochę mi lepiej. Czas to jest odpowiedź" - napisała jedna z matek. "Proszę się nie martwić. Formę zrobiłam 6 lat po porodzie, ale za to formę życia. Jak pierwszy raz byłam na zakupach (miesiąc po porodzie), to płakałam mężowi w przymierzalni, że wyglądam jak krowa" - dodała druga.

Matki jednogłośnie piszą, że Katarzyna Warnke wygląda pięknie, więc nie ma się czym przejmować. My też tak sądzimy i życzymy wszystkiego dobrego młodym rodzicom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta