ycipk-2kz94s

Katarzyna Warnke o macierzyństwie. Mówi, dlaczego ukrywała ciążę

Katarzyna Warnke narzeka na sytuację Polek w ciąży. Uważa, że ciężarne sprowadzane są do jednego mianownika i postrzegane tylko przez pryzmat macierzyństwa. Aktorka buntuje się przeciwko temu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke ma 42 lata
Katarzyna Warnke ma 42 lata (ONS.pl)
ycipk-2kz94s

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke ma 42 lat. W 2016 roku poślubiła aktora Piotra Stramowskiego. Teraz na świat przyszło ich pierwsze dziecko. W rozmowie z magazynem "Uroda Życia" gwiazda opowiedziała o swojej ciąży. Zdradziła również, dlaczego przez dłuższy czas ukrywała, że spodziewa się malucha.

ycipk-2kz94s

"Chciałam zachować to doświadczenie jak najdłużej dla siebie. Przez jakiś czas nie chciałam dzielić się wiadomością, że jestem w ciąży, nawet z najbliższymi ludźmi, z rodziną. Miałam silną potrzebę intymności, zostania z tym sama. Tylko z moim mężem" – mówi gwiazda.

Katarzyna Warnke o macierzyństwie

Warnke dodaje, że doświadczenie ciąży okazało się dla niej bardzo bogate, a szczególnie postrzeganie społeczne kobiet spodziewających się dziecka. "Jesteśmy sprowadzane do jednego mianownika, pozbawiane osobowości, indywidualnych potrzeb, właściwie sprowadzane do fizjologii" – twierdzi aktorka. Gwiazda się na to nie zgadza. Nie odpowiada na pytania dotyczące tego, czy wymiotowała, ma zgagę i czy będzie karmić piersią.

ycipk-2kz94s

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kz94s

ycipk-2kz94s
ycipk-2kz94s