GwiazdyKatarzyna Warnke o macierzyństwie. Mówi, dlaczego ukrywała ciążę

Katarzyna Warnke o macierzyństwie. Mówi, dlaczego ukrywała ciążę

Katarzyna Warnke o macierzyństwie. Mówi, dlaczego ukrywała ciążę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
10.09.2019 09:25, aktualizacja: 30.10.2019 20:26

Katarzyna Warnke narzeka na sytuację Polek w ciąży. Uważa, że ciężarne sprowadzane są do jednego mianownika i postrzegane tylko przez pryzmat macierzyństwa. Aktorka buntuje się przeciwko temu.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke ma 42 lat. W 2016 roku poślubiła aktora Piotra Stramowskiego. Teraz na świat przyszło ich pierwsze dziecko. W rozmowie z magazynem "Uroda Życia" gwiazda opowiedziała o swojej ciąży. Zdradziła również, dlaczego przez dłuższy czas ukrywała, że spodziewa się malucha.

"Chciałam zachować to doświadczenie jak najdłużej dla siebie. Przez jakiś czas nie chciałam dzielić się wiadomością, że jestem w ciąży, nawet z najbliższymi ludźmi, z rodziną. Miałam silną potrzebę intymności, zostania z tym sama. Tylko z moim mężem" – mówi gwiazda.

Katarzyna Warnke o macierzyństwie

Warnke dodaje, że doświadczenie ciąży okazało się dla niej bardzo bogate, a szczególnie postrzeganie społeczne kobiet spodziewających się dziecka. "Jesteśmy sprowadzane do jednego mianownika, pozbawiane osobowości, indywidualnych potrzeb, właściwie sprowadzane do fizjologii" – twierdzi aktorka. Gwiazda się na to nie zgadza. Nie odpowiada na pytania dotyczące tego, czy wymiotowała, ma zgagę i czy będzie karmić piersią.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta