Trwa ładowanie...
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska porządkuje ogród. "Zaangażowana cała rodzina"

"Przesadzam rośliny doniczkowe, czyszczę ogród z dzieciakami" – relacjonuje przebieg swojej kwarantanny Katarzyna Zielińska. Aktorka należy do grona osób promujących zalecenia ministerstwa zdrowia, aby w czasie zagrożenia koronawirusem pozostać w domach.

Share
Katarzyna Zielińska porządkuje ogród. "Zaangażowana cała rodzina"
Źródło: ons
dxbj7g7

Katarzyna Zielińska z rodziną może skorzystać z dobrej pogody i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu, ponieważ ma własne podwórko. "Dobra, dzisiaj prace ogrodowe. Przesadzam rośliny doniczkowe, czyszczę ogród z dzieciakami. Zaangażowana cała Rodzina. Można? Można zostać w domu i stosować się do odgórnych zasad. Zróbcie to samo! Żebyśmy zaczęli za jakiś czas normalnie żyć!" – napisała na Instagramie i opublikowała zdjęcie.

"Dobrze, że ma Pani ogród ! Kawałek swojego świata", "W bloku można oszaleć", "Też się cieszę, że mam ogród, dziecko się wyszalało. Mąż w pracy musi ciągle siedzieć, żyje w strachu" – napisali m.in. pod wpisem fani aktorki. Znalazły się również głosy krytyki. Obserwatorzy zwrócili uwagę, że publikowanie zdjęć własnego ogrodu może drażnić osoby spędzające kwarantannę np. w kawalerkach.

dxbj7g7

Koronawirus. Społeczna kwarantanna

Choroba wywołana przez wirus SARS-CoV-2 objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem. W wielu przypadkach choroba kończy się śmiercią, ale u osób młodszych może przebiegać bezobjawowo lub łagodnie.

Szczególnie niebezpieczne zarażenie koronawirusem bywa dla osób starszych, osłabionych i cierpiących na inne przewlekłe choroby. Ministerstwo zdrowia zaleca, aby przez najbliższe tygodnie nie wychodzić z domów, unikać skupisk ludzkich i dbać o higienę.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dxbj7g7

Podziel się opinią

Share
dxbj7g7
dxbj7g7