Blisko ludziKate Middleton nie jest typem liderki. Ekspertka nie ma żadnych wątpliwości

Kate Middleton nie jest typem liderki. Ekspertka nie ma żadnych wątpliwości

Kate Middleton nie jest typem liderki. Ekspertka nie ma żadnych wątpliwości
Źródło zdjęć: © Getty Images

04.07.2020 11:50, aktual.: 05.07.2020 11:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kate Middleton to nie typ liderki, ale "zespołowego gracza". Autorka książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej mówi o charakterze księżnej.

Minęło 9 lat, odkąd Kate Middleton poślubiła księcia Williama i zaczęła pełnić oficjalną rolę księżnej Cambridge. Ekspertka od kwestii dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej i autorka książek Victoria Murphy przeanalizowała jej postawę i zdradziła, jakim typem osoby jest księżna.

Kate Middeton to nie typ liderki

Victoria Murphy w rozmowie z Yahoo UK stwierdziła, że na samym początku swojego pobytu na dworze, Kate Middleton pytała innych o wskazówki dotyczące tego, jak powinna się zachowywać i co robić.

"Nadal uważam, że jest bardziej typem ‘gracza w drużynie’ niż typowej liderki. Moim zdaniem jest lepszym słuchaczem, niż mówcą, ale ta cecha również jest bardzo potrzeba w funkcji, którą pełni" – wyjaśnia ekspertka.

Co ciekawie, Kate Middleton ma wiele cech wspólnych z królową Elżbietą II. Zdaniem Victorii Murphy obie kobiety są ekstrawertyczkami, od których bije pewność siebie nawet wtedy, kiedy milczą. Zarówno księżna, jak i królowa chętnie dzielą się również publicznie ciepłymi uczuciami.

Inna autorka książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej Penny Juror zauważyła natomiast, że Kate Middleton wiele łączy także z księciem Filipem.

"Wobec księcia Williama zachowuje się tak, jak Filip wobec królowej. W żaden sposób nie próbuje przyćmić męża, ale go wspiera, choć sama również ma dużo do powiedzenia" – zauważyła pisarka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także