GwiazdyKatie Price pokazała willę. Fani przerażeni stanem domu

Katie Price pokazała willę. Fani przerażeni stanem domu

Katie Price pokazała willę. Fani przerażeni stanem domu
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Karolina Błaszkiewicz
16.10.2019 07:09, aktualizacja: 16.10.2019 07:32

Katie Price, Brytyjka znana głównie ze skandali, zaprosiła fanów na wycieczkę po swojej posiadłości. Nikt nie spodziewał się, że to tak naprawdę jedna wielka ruina – ściany są pokryte graffiti, a pokoje wypełniają pękające od rzeczy worki.

Katie Price kojarzy się Brytyjczykom z rozbieranymi sesjami zdjęciowymi i burzliwymi związkami. Mimo upływu lat wciąż chce zaskakiwać i trzeba przyznać, że jej się to udaje. Ostatnio znów jest na językach, a to za sprawą filmiku z wnętrza należącej do niej willi. Na nagraniu widać, że Price niespecjalnie dba o porządek. Pokazując choćby pomazane kredkami ściany czy piętrzące się pudła i worki z ubraniami i zabawkami, tłumaczyła, że jest w trakcie sprzątania. I że domem zajmie się ekipa remontowa w ramach sekretnego telewizyjnego projektu.

Katie Price – dom

#

Co ciekawe, kilka dni wcześniej pojawiła się informacja, że żadnego remontu nie będzie. Powodem ma być grzywna 20 tys. funtów nałożona na Price za nieotrzymanie pozwolenia na prace budowlane. Posiadłość w West Sussex jest warta 2 miliony funtów, majątek modelki szacuje się zaś na 40 milionów. Nic dziwnego, że fani przeżyli szok, oglądając filmik z tym niby luksusowym domem w roli głównej. W komentarzach przewija się jedna prośba, by właścicielka rezydencji wreszcie zabrała się za sprzątanie, a nie zrzucała winę na innych. Sama Price nie widzi jednak problemu.

Zobacz także: Paulina Młynarska o dzieciństwie. "Wszystko w życiu jest po coś"