GwiazdyKelly z Beverly Hills. Aktorka jest dziś nie do poznania

Kelly z Beverly Hills. Aktorka jest dziś nie do poznania

Kelly Taylor
Kelly Taylor
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA
23.12.2020 18:48, aktualizacja: 02.03.2022 23:51

Kelly Taylor była jedną z najbardziej wyrazistych postaci w kultowym serialu dla młodzieży z lat 90. Aktorka, która się w nią wcielała - Jennie Garth - próbowała później swoich sił w innych produkcjach, ale to Beverly Hills zapewniło jej największą rozpoznawalność.

Beverly Hills, 90210 to amerykański serial telewizyjny dla młodzieży, który przedstawiał szkolne oraz sercowe perypetie grupki przyjaciół.

Jedną z głównych bohaterek była Kelly Taylor, urocza blondynka, która na początku serialu była przedstawiana głównie jako rozpieszczone dziecko z bogatego domu. Z czasem jednak producenci odsłaniali kolejne karty z jej życia, pokazując widzom ciemną stronę codzienności nastolatki.

W postać Kelly Taylor wcielała się Jennie Garth. Kobieta zaczęła przygodę z aktorstwem za namową jednego z amerykańskich łowców talentów, który doradził jej, aby porzuciła marzenia o otworzeniu szkoły tańca i przeprowadziła się z Arizony do Los Angeles.

Serial Beverly Hills był emitowany przez dziesięć lat. Po jego zakończeniu Jennie Garth pojawiła się jeszcze w kilku amerykańskich produkcjach filmowych oraz wzięła udział w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie zajęła czwarte miejsce.

Prywatnie Jennie Garth trzy razy wyszła za mąż. Ze swoim drugim mężem (Peter Facinelli) ma trójkę dzieci. Aktorka bardzo zmieniła się od czasu kręcenia serialu, ale cały czas jest wierna swoim długim blond włosom.

Źródło artykułu:WP Kobieta