GwiazdyKim jest najstarsza córka Billa Gatesa? Jennifer robi karierę naukową

Kim jest najstarsza córka Billa Gatesa? Jennifer robi karierę naukową

Jennifer Gates
Jennifer Gates

04.05.2021 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jennifer jest najstarszą córką Billa i Melindy Gatesów. W tym roku skończyła 25 lat. W przyszłości chce zostać lekarzem, dlatego teraz skupia się na pracy naukowej. Jej serce skradł Egipcjanin, którego poznała na studiach. Połączyła ich wspólna pasja.

Świat obiegła wiadomość, że Bill Gates rozwodzi się ze swoją żoną Melindą. Spędzili razem aż 34 lata, z czego 27 byli małżeństwem. Łączy ich nie tylko życie prywatne, ale również wiele spraw zawodowych. W oświadczeniu, które wydali, poinformowali, że dalej będą utrzymywać kontakty zawodowe, jednak nie mogą już dłużej być razem.

"Przez ostatnie 27 lat wychowaliśmy trójkę niesamowitych dzieci i zbudowaliśmy fundację, która pracuje na całym świecie, by umożliwić wszystkim ludziom zdrowe, produktywne życie. Nadal wierzymy w tę misję i będziemy wciąż razem pracować w fundacji, ale nie wierzymy już, że możemy nadal rosnąć wspólnie jako para w kolejnych etapach naszego życia" - napisali Gatesowie.

Bill Gates poznał swoją żonę Melindę w 1987 roku. Spotkali się na konferencji rasowej firmy Microsoft, dla której pracowała. Ich ślub odbył się 1 stycznia 1994 roku. Doczekali się trojga dzieci: 25-letnia Jennifer Katharine, 22-letni Rory John oraz 19-letnia Phoebe Adele.

Kim jest Jennifer Gates?

Jenn Gates jest najstarsza z rodzeństwa. W 2018 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Stanforda na wydziale biologii człowieka, a następnie zrobiła sobie rok przerwy od nauki. Obecnie jest studentką medycyny w Kalifornii. W wywiadzie dla "Sidelines Magazine" przyznała, że już od najmłodszych lat chciała zostać lekarzem, a zainspirował ją do tego jej pediatra.

Ponadto córka Gatesów pasjonuje się jazdą konną, którą uprawia od 6. roku życia. Bardzo kocha konie i uwielbia się nimi zajmować, co chętnie pokazuje na swoim profilu na Instagramie. Jennifer jest również zapaloną podróżniczką. Chętnie zwiedza świat. W mediach społecznościowych można zobaczyć jej zdjęcia z wycieczek do Kuwejtu, Hiszpanii czy Australii.

25-latka w styczniu 2020 roku ogłosiła zaręczyny ze słynnym egipskim jeźdźcem Nayelem Nassarem, którego poznała na Uniwersytecie Stanforda.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)