ModaKim Kardashian na okładce "Vogue"

Kim Kardashian na okładce "Vogue"

24.03.2014 10:43, aktual.: 24.03.2014 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W końcu jej się udało! Kim Kardashian pojawiła się na okładce "Vogue". Uśmiecha się, ubrana w suknię ślubną. Po latach zabiegań ze strony Kanye'go Westa, szefowa poczytnego pisma w końcu zgodziła się pozwolić Kardashiance zaistnieć na okładce magazynu.

W końcu jej się udało. Kim Kardashian pojawiła się na okładce "Vogue". Uśmiecha się, ubrana w suknię ślubną. Po latach zabiegań ze strony Kanye'go Westa, szefowa poczytnego pisma w końcu zgodziła się pozwolić Kardashiance zaistnieć na okładce magazynu.

Kanye West od lat starał się, żeby jego ukochana znalazła się na okładce "Vogue". Wszystko po to, aby Anna Wintour, naczelna magazynu, zmieniła zdanie. Ta miała powiedzieć kiedyś, że Kim Kardashian nigdy nie znajdzie się na okładce. Najwidoczniej zmieniła zdanie.

Już w zeszłym roku pojawiły się plotki, że na okładce " Vogue" Kim Kardashian miałaby wystąpić w sukni ślubnej. Sesję fotograficzną zapowiadano już od kilku miesięcy i była podobno spełnieniem marzeń ambitnej celebrytki, która zaczęła swoją karierę od filmu porno wyreżyserowanego przez. jej matkę.

Tym razem plotki okazały się prawdą. Kim Kardashian i Kanye West na okładce najnowszego wydania magazynu "Vogue" pojawiają się w ślubnej odsłonie. Kim znowu prezentuje się w eleganckiej bieli, West w dobrze skrojonym gangu.

(gabi), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także