Trwa ładowanie...

"Kobiecy biust. Męska sprawa". Mężczyźni rozbierają się w słusznej sprawie

Kampania edukacyjna "BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa" to wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu uświadomienie mężczyznom, że powinni troszczyć się o zdrowie swoich kobiet. Jej pomysłodawcy stworzyli kalendarz ze zdjęciami nagich mężczyzn. Dochód ze sprzedaży będzie przekazany na rzecz kobiet walczących z rakiem piersi.

Share
"Kobiecy biust. Męska sprawa". Mężczyźni rozbierają się w słusznej sprawieŹródło: Facebook.com
d5udwsh

Jak skutecznie walczyć z nowotworem piersi? Jak pomóc najbliższym kobietom, które zmagają się z tą chorobą? To pytania, na które nie tylko my, ale i nasi mężczyźni też powinni znać odpowiedź. Statystyki nie napawają optymizmem. Co roku u około 17 tysięcy Polek zostaje zdiagnozowany rak piersi, a 5 tysięcy z nich umiera. Jeżeli panowie chcą, aby ich siostry, żony, córki były zdrowe, powinni zdawać sobie sprawę z zagrożeń związanych z tą chorobą.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

- Teraz pora na Ciebie! Zadbaj o ważną dla Ciebie kobietę - przypomnij o regularnych badaniach, bądź dla niej wsparciem, gdy zachoruje - czytamy na oficjalnym profilu akcji BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa". W ramach niej stworzono kalendarz na 2018 rok. Znajdziemy w nim 12 fotografii nagich crossfiterów uwiecznionych podczas wykonywania ćwiczeń. Zdjęcia te mają być symbolem męskiego wsparcia dla kobiet zmagających się z nowotworem piersi. Zrobiono je w gdyńskiej torpedowni. Cena kalendarza wynosi 69 zł.

Do tej pory niewielu panów wiedziało, jak należy badać piersi. Pomysłodawcy kampanii wyszli z ciekawą inicjatywą. Przygotowali dla mężczyzn specjalny trening, który pokazuje, jak we właściwy sposób należy to robić. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej BreastFit. Co o sądzicie?

Zobacz też: "Bliskie spotkania kobiet". Namiętność i pożądanie

d5udwsh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5udwsh
d5udwsh