Fitness"Kobiecy biust. Męska sprawa". Mężczyźni rozbierają się w słusznej sprawie

"Kobiecy biust. Męska sprawa". Mężczyźni rozbierają się w słusznej sprawie

"Kobiecy biust. Męska sprawa". Mężczyźni rozbierają się w słusznej sprawie
Martyna Wojciechowska

22.10.2017 13:12, aktual.: 22.10.2017 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kampania edukacyjna "BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa" to wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu uświadomienie mężczyznom, że powinni troszczyć się o zdrowie swoich kobiet. Jej pomysłodawcy stworzyli kalendarz ze zdjęciami nagich mężczyzn. Dochód ze sprzedaży będzie przekazany na rzecz kobiet walczących z rakiem piersi.

Jak skutecznie walczyć z nowotworem piersi? Jak pomóc najbliższym kobietom, które zmagają się z tą chorobą? To pytania, na które nie tylko my, ale i nasi mężczyźni też powinni znać odpowiedź. Statystyki nie napawają optymizmem. Co roku u około 17 tysięcy Polek zostaje zdiagnozowany rak piersi, a 5 tysięcy z nich umiera. Jeżeli panowie chcą, aby ich siostry, żony, córki były zdrowe, powinni zdawać sobie sprawę z zagrożeń związanych z tą chorobą.

Obraz

- Teraz pora na Ciebie! Zadbaj o ważną dla Ciebie kobietę - przypomnij o regularnych badaniach, bądź dla niej wsparciem, gdy zachoruje - czytamy na oficjalnym profilu akcji BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa". W ramach niej stworzono kalendarz na 2018 rok. Znajdziemy w nim 12 fotografii nagich crossfiterów uwiecznionych podczas wykonywania ćwiczeń. Zdjęcia te mają być symbolem męskiego wsparcia dla kobiet zmagających się z nowotworem piersi. Zrobiono je w gdyńskiej torpedowni. Cena kalendarza wynosi 69 zł.

Do tej pory niewielu panów wiedziało, jak należy badać piersi. Pomysłodawcy kampanii wyszli z ciekawą inicjatywą. Przygotowali dla mężczyzn specjalny trening, który pokazuje, jak we właściwy sposób należy to robić. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej BreastFit. Co o sądzicie?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)