Blisko ludziTe znaki zodiaku to najlepsze żony. Top cztery

Te znaki zodiaku to najlepsze żony. Top cztery

Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą być wspaniałymi żonami
Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą być wspaniałymi żonami

19.08.2022 16:05, aktual.: 19.08.2022 17:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bycie w związku i założenie rodziny to dla wielu osób jeden z ważniejszych celów w życiu. Bliskie relacje z innymi osobami umacniają bowiem poczucie bezpieczeństwa. Dynamikę związków dyktują przyzwyczajenia partnerów, sposób, w jaki zostali wychowani oraz ich charaktery. Ostatni z czynników zależy m.in. od daty urodzenia. Z gwiazd można więc wyczytać, jakimi żonami będą poszczególne znaki zodiaku. Poniższe zestawienie potraktujcie z przymrużeniem oka.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna jest wspierającą partnerką oraz najlepszą przyjaciółką swojego męża. Wierzy w to, że w małżeństwie najważniejsze są wspólne cele i priorytety. Nie należy do osób, które przepadają za wielkimi, romantycznymi gestami. Preferuje bezpieczeństwo i stabilność. Tego samego pragnie dla swojej rodziny. Dba o najbliższych, starając się im zapewnić możliwie jak najlepszy byt.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Równie dojrzałym podejściem do związku wykazuje się żona spod znaku Byka. Małżeństwo buduje na solidnych podstawach i dojrzałych decyzjach. Lubi czuć się stabilnie, zwłaszcza finansowo. Daleko jej jednak do skąpstwa. Uwielbia rozpieszczać siebie i swoich bliskich. Jak każdy Byk największą uwagę w związku kieruje na strefę erotyczną. Gdy jest jej dobrze w relacji, wiąże się z partnerem na długie lata, stawiając jego dobro na pierwszym miejscu.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Miłości swoim partnerom nie szczędzą Ryby. Dla nich związek wiąże się z nieustannym udowadnianiem swoich uczuć oraz upewniania się w tym, że ich wybranek jest szczęśliwy. Są też bardzo lojalne i oddane rodzinie. Uwielbiają dzieci i marzą o własnej, dużej gromadce. Poza tym Ryby to kobiety empatyczne, kreatywne oraz gotowe do wielu poświęceń.

Waga (23 września - 22 października)

Kobiety Wagi również dbają o poczucie satysfakcji swoich partnerów. Mówi się, że pod tym znakiem zodiaku rodzą się najmilsi ludzie na świecie. U pań ta cecha charakteru jest jeszcze bardziej wyraźna. Wagi stronią od kłótni. Starają się wszystkie spory z ukochanym rozwiązywać spokojną rozmową. Do tego uwielbiają seks. Mężczyzna, który wybierze Wagę na swoją żonę, z pewnością tego nie pożałuje.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)