Kompromitujące nagranie z Meghan. "Bardzo niezręcznie"

Kompromitujące nagranie z Meghan. "Bardzo niezręcznie"

Słowa Meghan Markle wywołały kontrowersje
Słowa Meghan Markle wywołały kontrowersje
Źródło zdjęć: © East News | REES
28.05.2023 12:40, aktualizacja: 28.05.2023 13:48

Meghan Markle nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród Brytyjczyków. Przez niektórych nazywana jest atencjuszką i manipulantką. Dowodem na to ma być wideo, które bije rekordy popularności w mediach społecznościowych.

"Atencjuszka", "gwiazdeczka" i "osoba narcystyczna" - tak nazywają Meghan Markle osoby, które obejrzały to wideo. Film został nagrany w 2022 roku, ale dziś ujrzał światło dzienne i wywołał poruszenie.

Zrobiło się niezręcznie

Nagranie pochodzi z zawodów w "Polo & Racquet Club" w Kalifornii, w których brał udział Harry. Wraz z innymi zawodnikami stoi on na podium i dumnie trzyma medal, ciesząc się z wygranej.

Ani Harry'emu, ani pozostałym zawodnikom, nie było dane jednak długo błyszczeć. Show skradła żona ex-księcia, która wysunęła się na pierwszy plan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Meghan Markle stała pomiędzy Harrym a zawodnikami, wyraźnie utrudniając im trzymanie pucharu. W pewnym momencie chwyciła nawet za jedną z nagród, ale zawodnik, który ją trzymał, jeszcze mocniej zacisnął dłonie, więc Meghan nie udało przejąć statuetki. Ostatecznie stała ściśnięta pomiędzy zawodnikami i swoim mężem, na zmianę klaszcząc i trzymając się za kapelusz. Po jej minie można wnioskować, że nie tak wyobrażała sobie tę chwilę.

"Meg, pozwól chłopakom cieszyć się swoją chwilą!"

Wideo zostało obejrzane już prawie milion razy. Internauci okazali się bezwzględni dla Meghan. Komentujący są zdania, że chciała skraść całe show. "Meg, pozwól chłopakom cieszyć się swoją chwilą!" - apelują.

Duże poruszenie wywołał również moment, w którym Meghan próbowała przejąć statuetkę. "Dobrze, że jej nie oddał", "Harry'ego sobie podporządkowała, ale jak widać, nie ze wszystkimi jest tak łatwo", "Wyszło bardzo niezręcznie" - piszą internauci.

Jeden z użytkowników stwierdził: "Ten zawodnik ma taki wyraz twarzy, jakby chciał zapytać: Meghan, dlaczego ty w ogóle tu z nami stoisz?".

Komentujący zastanawiają się też, dlaczego Meghan pojawiła się na podium, podczas gdy żony pozostałych zawodników stały dalej. Zwracają uwagę, że księżna Kate była kiedyś w podobnej sytuacji, ale stała na uboczu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także