Kończy 52 lata. Mało kto wie, kim jest jej mąż

Kończy 52 lata. Mało kto wie, kim jest jej mąż

Katarzyna Herman świętuje 52. urodziny
Katarzyna Herman świętuje 52. urodziny
Źródło zdjęć: © AKPA
13.08.2023 13:32, aktualizacja: 13.08.2023 15:29

Katarzyna Herman obchodzi 52. urodziny. Aktorka ma na swoim koncie wiele udanych ról. Prywatnie również nie może narzekać. Od lat tworzy szczęśliwy związek z przedsiębiorcą, Tomaszem Brzozowskim. Ich historia to gotowy scenariusz na film.

Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z ról w "Magdzie M." i "Kryminalnych", jednak od lat pojawia się także w innych popularnych produkcjach. Katarzyna Herman w 2010 roku poślubiła przedsiębiorcę Tomasza Brzozowskiego, z którym doczekała się dwójki dzieci. Zdradzamy, jak się poznali.

Katarzyna Herman i Tomasz Brzozowski – historia ich związku

Katarzyna Herman wyznała, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Aktorka swojego przyszłego męża poznała w jego kawiarni na warszawskim Powiślu. Było to bardzo modne miejsce wśród fanów literatury.

Szybko okazało się, że artystka wpadła w oko właścicielowi lokalu. On również wydał się jej interesujący. "Poszło jak burza! Bardzo szybko miałam pewność, że to jest absolutnie ten mężczyzna, z którym chcę mieć dzieci" - przyznała Herman w rozmowie z "Interia Kobieta".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Para jednak nie od razu zdecydowała się na ślub. Zanim stanęli na ślubnym kobiercu, byli ze sobą przez siedem lat. Doczekali się także dwójki dzieci. To zresztą ich synek podawał im w czasie ceremonii obrączki.

Katarzyna Herman ma jasne zdanie na temat miłości

Aktorka nie ukrywa, że o miłość trzeba dbać. Jej zdaniem ślub nie daje gwarancji, że dwójka ludzi będzie ze sobą aż do końca życia.

Zaznaczyła również, że związek polega przede wszystkim na kompromisach, których trudno jest uniknąć, dzieląc z kimś życie. "Kiedyś zepsute rzeczy się naprawiało, dziś kupuje się nowe. Podobnie jest ze związkami. Ludziom nie chce się walczyć o miłość" - powiedziała w "Interia Kobieta".

Katarzyna Herman przyznaje, że życie wielokrotnie wystawiało ich relację na próbę. Nie jest bowiem tajemnicą, że mąż artystki przez pewien czas borykał się z problemami finansowymi. Wyszli jednak z nich obronną ręką.

Dziś oboje realizują się nie tylko prywatnie, ale również zawodowo. Mimo że lokal, w którym ich historia się rozpoczęła, już nie istnieje, oni wciąż tworzą naprawdę zgrany duet.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.