Blisko ludziKonflikt Joanny Opozdy z ojcem przybiera na sile. Dlaczego Dariusza Opozdy nie było na ślubie córki?

Konflikt Joanny Opozdy z ojcem przybiera na sile. Dlaczego Dariusza Opozdy nie było na ślubie córki?

Dlaczego Dariusza Opozdy nie było na ślubie córki?
Dlaczego Dariusza Opozdy nie było na ślubie córki?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Marta Kutkowska
27.09.2021 15:06

W serwisach plotkarskich zawrzało. Dariusz Opozda zdecydował się dzisiaj opublikować wiadomości, jakie wysłał do niego zięć, Antoni Królikowski. Oświadczenie wydała także mama aktorki, Małgorzata Opozda. Wygląda na to, że te sensacje, to zaledwie wierzchołek góry lodowej.

Ostatnio o Joannie Opoździe było głośno w kontekście jej związku z Antonim Królikowskim. Relacja przechodziła wzloty i upadki, by zakończyć się spektakularnym happy endem. Na szczęściu młodej pary pojawiła się właśnie rysa. Okazuje się, że ojciec ciężarnej celebrytki jest postacią co najmniej kontrowersyjną. Dlaczego Dariusza Opozdy nie było na ślubie pary?

Bolesne oskarżenia

Dariusz Opozda wszedł do świadomości czytelnika mediów plotkarskich z dużym impetem. Opublikował w mediach społecznościowych wiadomość, w której oskarżał swoją córkę i byłą żoną o brak pomocy finansowej. Mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi i potrzebował funduszy na powrót do Polski z Madagaskaru, gdzie aktualnie mieszka.

"Zero pomocy od żony córek nie chcą zapłacić za lot ratujący mi życie! Moje pieniądze przepuszczają w Spa" - napisał.

Sprawę zdążyła skomentować już Małgorzata Opozda, która udowadnia, że były mąż dostał od niej 45 tysięcy zł i nie korzystał z możliwości powrotu do kraju.

Dlaczego Dariusza Opozdy nie było na ślubie córki?

Wszyscy zastanawiają się, czy awantura, jaką wywołał Dariusz Opozda, to jedynie chwilowe pogorszenie stosunków. Fakt, że mężczyzny nie było na ślubie córki, daje do myślenia. Oficjalna informacja jest taka, że Dariusz Opozda nie mógł przylecieć do kraju ze względu na obostrzenia covidowe. Teść Antka Królikowskiego w jednym z opublikowanych wpisów stwierdził, że to on zapłacił za huczną zabawę. Te informacje zdementował dzisiaj jego była partnerka.

"Pragnę podkreślić,że nigdy nie utrzymywał Joanny , tym bardziej nie zapłacił za jej ślub czy nasze suknie. Jest to oczywista nieprawda. Każde z nas ciężko pracuje na własne utrzymanie. To wszystko wymysły człowieka pełnego nienawiści który po prostu nie kocha swoich dzieci" - możemy przeczytać w oświadczeniu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!