ModaKożuchowska w sukience za ponad 13 tys. złotych. "Robi wrażenie" to mało powiedziane

Kożuchowska w sukience za ponad 13 tys. złotych. "Robi wrażenie" to mało powiedziane

Małgorzata Kożuchowska potrafi wydać pięciocyfrową sumę na sukienki
Małgorzata Kożuchowska potrafi wydać pięciocyfrową sumę na sukienki
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Aleksandra Szablak
03.10.2022 15:00

Otwieramy drzwi do świata baśni. Lekkość jedwabnych i aksamitnych tkanin spotyka się z łagodnym odcieniem pasteli. Małgorzata Kożuchowska daje nam lekcję stylu, jak bawić się groteską i nie zahaczyć o kicz ani o włos.

Małgorzata Kożuchowska miała okazję spełnić marzenie małej dziewczynki. W pięknych okolicznościach weneckiej architektury przemieniła się w lekką jak piórko księżniczkę, ubraną w różową sukienkę aż do ziemi. Słodycz niekiedy może przyprawiać o mdłości, ale nie tym razem. Aktorka świadomie bawi się trendami – to muza wielu projektantów i jedna z najlepiej ubranych gwiazd. O ile nie nasz rodzimy numer jeden!

Feeria barw i eksplozja wzorów - co za miszmasz!

Trochę jak Maria Antonina, a trochę jak Flutter Shy z rodziny Kucyków Pony. Oryginalna sukienka marki Zimmermann to model, który nie potrzebuje żadnych dodatków, aby skupić na sobie wszystkie spojrzenia. Brudny odcień różu wpijający się w kakaowy brąz stanowi piękne tło dla barwnego printu. A ten powoduje niezły oczopląs! Kreacja pokryta motywem gwiazd, kwiatów, abstrakcyjnych wzorów i postacią super bohaterki, to wydatek (bagatela) 13 tysięcy złotych.

Epokowe uniesienia, czyli zaglądamy do komnaty królowej

Okazuje się, że czasem "więcej" znaczy po prostu... Więcej. Do mody powracają epokowe tendencje, dlatego warto zwrócić uwagę na detale, z których słynie królewski styl. Małgorzata Kożuchowska balansuje na linie pomiędzy fantazyjnym wzorem, a majestatycznym fasonem sukienki. Przysłowiową "wisienką na torcie" są tutaj romantyczne bufki, marszczenia, nadmuchane rękawy i kokarda, którą aktorka przewiązała tuż za głową.

Kreacje takie jak ta mogłyby śmiało pojawić się zarówno w Cannes, jak i na Met Gali. Barwność sukienki Małgorzaty Kożuchowskiej została ujarzmiona przez łagodnie zaczesane włosy oraz absolutną rezygnację z biżuterii czy innych dodatków. I tym sposobem stylizacja aktorki przechodzi do historii mody. Wróć, historii Instagrama.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!