Trwa ładowanie...
d1c4knp

Królewski sezon ślubny trwa. Wnuczka księżnej Grace Kelly wyszła za mąż

To już oficjalne - Charlotte Casiraghi i ojciec jej 6-miesięcznego synka Baltazara, Peter Mikelbank wzięli ślub cywilny w Monako.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dimitri Rassam i Charlotte Casiraghi
Dimitri Rassam i Charlotte Casiraghi (SPL/East News)
d1c4knp

32-letnia Charlotte Casiraghi jest córką księżniczki Monako Caroline i wnuczki księżnej Grace, znanej dawniej jako gwiazda Hollywood Grace Kelly. Ceremonią zaślubin Charlotte i Petera odbyła się w sobotę w Palau Królewskim w Monako. Na ceremonii obecna była cała rodzina i przyjaciele młodej pary, m.in. książę Albert z księżną Charlen oraz ich dziećmi: Gabriel i Jacquesem.

Po zaślubinach w ogrodach tarasowych z widokiem na Morze Śródziemne, odbył się tradycyjny piknik w stylu Monako. Według informatora magazynu "People" wraz z młodą parą świętowało około 300 gości.

d1c4knp

To pierwsze małżeństwo Charlotte i drugie małżeństwo Rassama. Charlotte ma także 5-letniego syna Raphaela z poprzedniego związku z komikiem Gadem Elmalehem. Z kolei Rassam jest ojcem 7-letniej córki z poprzedniego małżeństwa. Wspólnie mają 6-miesięcznego Baltazara. Troje dzieci również uczestniczyło w sobotniej ceremonii.

Jak podaje magazyn "People" Charlotte i Peter przyjaźnią się od lat. Stali się parą podczas wyjazdu z do Paryża na Święta Bożego Narodzenia w 2016 roku. Peter oświadczył się jej się podczas rodzinnej wycieczki narciarskiej w marcu 2018 r.

Zobacz też: Mieszkają na dwóch końcach świata, nigdy wcześniej się nie spotkały. Ich DNA jest zgodne w 100 proc.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oprac.: Marianna Fijewska

d1c4knp

Podziel się opinią

Share
d1c4knp
d1c4knp