GwiazdyKryzys w rodzinie królewskiej trwa w najlepsze? Meghan i Harry nie złożyli księżnej Kate życzeń urodzinowych

Kryzys w rodzinie królewskiej trwa w najlepsze? Meghan i Harry nie złożyli księżnej Kate życzeń urodzinowych

Meghan i Harry nie złożyli księżnej Kate życzeń urodzinowych
Meghan i Harry nie złożyli księżnej Kate życzeń urodzinowych

11.01.2022 16:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate obchodziła ostatnio 40. urodziny i choć życzenia płynęły z całego świata, to zabrakło tych od Meghan Markle i księcia Harry’ego. Ekspert od royalsów podejrzewa, co mogło się wydarzyć.

Księżna Kate w miniony weekend obchodziła okrągłe, czterdzieste urodziny. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował trzy wyjątkowe portrety autorstwa Paolo Roversiego, które ruszą w trasę po Wielkiej Brytanii, a następnie trafią do stałej kolekcji Narodowej Galerii Portretów, której patronuje księżna. I choć ze względu na pandemię nie odbyła się żadna huczna uroczystość z tej okazji, to księżna Kate otrzymała najlepsze życzenia od ludzi z całego świata oraz najbliższych, czyli członków rodziny królewskiej. Zabrakło jednak tych od Meghan Markle i księcia Harry’ego. 

Meghan i Harry nie złożyli publicznie życzeń urodzinowych księżnej Kate

Podczas gdy członkowie rodziny królewskiej zamieszczali swoje oficjalne życzenia dla księżnej Kate w mediach społecznościowych, to na taki gest nie zdobyli się w tym roku Meghan Markle i książę Harry. Para nie opublikowała życzeń dla księżnej Cambridge ani na swojej stronie internetowej ani na Instagramie.

Podejrzewa się jednak, że choć Meghan i Harry nie zdecydowali się na publiczne życzenia, to mogli je złożyć prywatnie. "Kto wie, co zrobi Montecito Massive. Ale ponieważ są tysiące mil stąd, prawdopodobnie będą życzyć jej wszystkiego najlepszego za pośrednictwem Zooma" – mówił jeszcze przed urodzinami Charles Rae, ekspert od royalsów, na łamach "Entertainment Daily". 

Konflikt w brytyjskiej rodzinie królewskiej zdaje się nie mieć końca

Nie mniej jednak niezłożenie publicznie życzeń księżnej Kate wskazuje na to, że pomiędzy członkami rodziny królewskiej wciąż obecny jest konflikt, którego już nawet nie próbuje się tuszować. Cała sprawa rozgorzała w mediach głównie od momentu wyprowadzki Meghan Markle i księcia Harry’ego do Stanów Zjednoczonych i zrezygnowania z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej. Para od 2020 roku mieszka w kalifornijskim Montecito, gdzie wychowuje syna Archiego i córkę Lilibet. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)