GwiazdyKrzysztof Ibisz stracił ojca. Wspiera go była żona Anna Nowak-Ibisz

Krzysztof Ibisz stracił ojca. Wspiera go była żona Anna Nowak-Ibisz

Krzysztof Ibisz stracił ojca. Wspiera go była żona Anna Nowak-Ibisz
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
03.03.2019 10:51, aktualizacja: 03.03.2019 12:01

Krzysztof Ibisz przeżywa trudne chwile. 14 lutego zmarł jego tata - Władysław Ibisz. Został pochowany w rodzinnym grobie na cmentarzu w Wilanowie. Przez żałobę prezenterowi pomaga przejść była żona.

W zeszłym miesiącu Krzysztof Ibisz pochował swojego ojca. Po ceremonii pogrzebowej dał upust emocjom w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie z Władysławem Ibiszem z podpisem: "Żegnaj Kochany Tato. Czuwaj nade mną jak do tej pory. Dziękuję, że jestem. Razem z Tobą odchodzi część mnie. Tęsknię za Tobą. Władysław Ibisz 1933".

W tych trudnych chwilach prezentera wspiera była żona Anna Nowak-Ibisz oraz syn Vincent. Kobieta przygotowała rodzinny obiad, czym mężczyzna pochwalił się fanom na Instagramie. "Miło być zaproszonym na sobotni obiad przez Annę. Odpoczynek po koszmarze ostatnich dni" - napisał.

Internauci zasypali Ibisza miłymi komentarzami. "Miło jest jak dwoje ludzi po rozstaniu ma do siebie taki stosunek jak wy" - napisał jeden z użytkowników Instagrama, "Nie ma to jak z rodziną. Pani Ania wiecznie młoda jak i dla pana czas stanął w miejscu" -dodała kolejna osoba

Krzysztof Ibisz jest dwukrotnie rozwiedziony. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Ibisz z domu Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Następnie był mężem prezenterki Anny Nowak-Ibisz. Owocem ich miłości jest Vincent.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta