GwiazdyKrzysztof Ibisz w szczerej rozmowie z Jolantą Kwaśniewską. "Królowa polskich serc"

Krzysztof Ibisz w szczerej rozmowie z Jolantą Kwaśniewską. "Królowa polskich serc"

Krzysztof Ibisz w szczerej rozmowie z Jolantą Kwaśniewską. "Królowa polskich serc"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
28.10.2019 07:45, aktualizacja: 28.10.2019 08:09

Mimo tego, że Aleksander Kwaśniewski już od kilkunastu lat nie pełni funkcji prezydenta, to Jolanta Kwaśniewska wciąż cieszy się nieustanną popularnością. Teraz w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem wyliczyła podstawowe zasady zachowania wobec kobiet.

Krzysztof Ibisz zaprosił do swojego programu Jolantę Kwaśniewską, byłą Pierwszą Damę. Na swoim instagramowym koncie uchylił rąbka tajemnicy o czym była rozmowa. "O rodzinnym dramacie sprzed lat, jak to jest być 'przewodniczącą wszystkiego', o kolorach długoletniego związku, o budowaniu pozycji Pierwszej Damy, życiu po dwukrotnej kadencji męża i o tym, że starość nie musi być trudna i samotna" - napisał prezenter telewizyjny.

Krzysztof Ibisz i Jolanta Kwaśniewska

Do opisu dołączył nagranie, na którym widzimy, jak otwiera drzwi Pierwszej Damie i pyta, czy teraz mężczyznom wypada tak robić. "Wypada jak choroba. Otwierajcie. Dżentelmenem jest się przez całe życie" - zaapelowała Kwaśniewska. Po czym Ibisz wytłumaczył, że w Stanach Zjednoczonych mężczyzna został oskarżony o molestowanie, bo otworzył kobiecie parasol.

Na co żona Kwaśniewskiego odpowiedziała: "Głupota. Tutaj ta emancypacja poszła za daleko. Poza jedną rzeczą, której nie lubię. Nie przepadam za całowaniem w rękę. To jest niespotykane w świecie, a w Polsce tak. Nie przesadzajmy. Oczywiście starsze kobiety, babcie tak, czy osoby do której czujemy gigantyczny szacunek". "Otwierać drzwi, podawać płaszcz, otwierać parasol, podać własną marynarkę jak jest zimno" - podsumował rozmowę Ibisz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta