WP

Książe George bawi się plastikowym pistoletem. Pojawiły się słowa krytyki

Zdjęcia, na których księżna Kate przygląda się rozgrywkom polo, na pierwszy rzut oka nie powinny budzić kontrowersji. Ot, rodzinne obrazki na tle piknikowej, sielskiej scenerii. Uwagę internautów przykuła jednak zabawka, którą bawi się mały książę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książe George bawi się plastikowym pistoletem. Pojawiły się słowa krytyki
(East News)
WP

Fotografie przedstawiają rodzinny wypoczynek Kate, George’a i Charlotte. Na kilku z nich George celuje z zabawkowego pistoletu. W mediach społecznościowych już rozgorzała dyskusja: Czy księżna Cambridge powinna pozwolić chłopcu bawić się miniaturową repliką broni palnej?

Podobno mały George chciałby zostać policjantem. Internauci, wśród nich brytyjska aktorka Daisy Torme nie są przekonani, że plastikowy pistolet to dobry wybór. Wskazują, że problem tkwi już w samym postrzeganiu broni jako zabawki. Jedna z użytkowniczek Twittera pisze: ''To nie żart, niektórzy ludzie stracili życie przez to, że ich dzieci myślały, że prawdziwa broń to zabawka!''

WP

Niezależnie od opinii na temat, w co i czym powinny bawić się nasze dzieci, nie można nie zauważyć, że George nie jest ani pierwszym, ani ostatnim kilkulatkiem biegającym z ''dziecięcą wersją'' broni.

(http://p.pl/meghan-markle-wyruszy-w-pierwsza-podroz-podali-szybki-termin-6261596287809153a)

(https://www.wp.pl/?service=kobieta.wp.pl&paid=6260961220626561)

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP