Blisko ludziKsiąże Harry i Cressida Bonas. To nie jest przelotny romans

Książe Harry i Cressida Bonas. To nie jest przelotny romans

Książe Harry i Cressida Bonas. To nie jest przelotny romans
Źródło zdjęć: © Eastnews
05.09.2013 13:32, aktualizacja: 05.09.2013 14:35

Cressida Bonas, nowa dziewczyna księcia Harrego, opowiada o swoim związku w październikowym numerze magazynu „Tatler”. Pod zdjęciem widnieje romantyczny napis "Harry kocha Cressy".

Cressida Bonas, nowa dziewczyna księcia Harrego, opowiada o swoim związku w październikowym numerze magazynu „Tatler”. Pod zdjęciem widnieje romantyczny napis "Harry kocha Cressy".

Blondwłosa Cressida jest z młodszym synem księcia Karola od roku. Przez ten czas, młoda Brytyjka stała się rozpoznawalna w mediach. Na okładce magazynu „Tatler” wygląda pięknie i naturalnie.

Pod zdjęciem Cressidy widnieje romantyczny napis "Harry kocha Cressy". Takie wyznanie czyni związek tej dwójki naprawdę poważnym. Obecność ukochanej księcia na okładce magazynu to znak, że ich znajomość nie jest jedynie przelotnym romansem.

Księżna Kate po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu po ośmiu latach związku z księciem Williamem.

Plotki o romansie Harrego i Cressie, pojawiły się tuż po premierze filmu „Batman: Mroczny Rycerz powstaje” rok temu, w lipcu. Pół roku później para była na romantycznych wczasach w Szwajcarii.

24-letnia Cressie jest córką lady Mary Gaye Curzon. Jej ojciec, biznesman Jeffrey Bonas, rozwiódł się z matką Cressidy, gdy córka miała pięć lat. Wczesne lata Cressie spędziła w Hinton Ampner w Hampshire, posiadłości National Trust, wraz z matką i ojczymem Christopherem Shawem. Tańczyła w Royal Ballet School, potem przyszła pora na stypendium sportowe w innej szkole. Studiowała na uniwersytecie w Leeds. Przez jakiś czas pracowała jako instruktorka narciarska w Verbier.

(gabi), kobieta.wp.pl

POLECAMY: