Blisko ludziKsiężna Kate była szykanowana w szkole. Rodzice musieli interweniować

Księżna Kate była szykanowana w szkole. Rodzice musieli interweniować

Księżna Kate była szykanowana w szkole. Rodzice musieli interweniować
Księżna Kate była szykanowana w szkole. Rodzice musieli interweniować

20.11.2021 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate nie jest Kopciuszkiem z bajki. Jej rodzina jest ambitna i majętna. Sama księżna pobierała nauki w ekskluzywnych, prywatnych szkołach. Do jednej z nich chodziła m.in. księżniczka Eugenia, córka księcia Yorku Andrzeja, kuzynka księcia Williama.

Majątek rodziny Middleton jest ogromny. Jej rodzice mieszkają w rozległej wiejskiej posiadłości i mają mieszkanie w najdroższej dzielnicy Londynu — Chelsea. Obydwoje dorobili się na sprzedaży akcesoriów na dziecięce imprezy. Dzięki przedsiębiorczości i zasobów mogli posłać najstarszą córkę do ekskluzywnej, prywatnej szkoły. Księżna Kate uczęszczała do elitarnego liceum Downe House. Podczas gdy większość uczennic mieszkała w internacie, ona nie musiała, bo jej rodzice mieszkali w sąsiedztwie.

Szykany

Fakt, że Kate nie była na bieżąco z życiem w internacie spowodował, że rówieśniczki zaczęły jej dokuczać. "Rozrzucały jej książki, wypychały na koniec kolejki w stołówce i żadna nie chciała z nią jeść przy jednym stole" - wyjawiła po latach przyjaciółka księżnej w rozmowie z Daily Mail. Te informacje potwierdziła Jessica Hay, która poznała Kate, gdy ta zmieniła szkołę.  Bo rodzice nie pozostali bierni na agresję wobec swojego dziecka. Gdy dowiedzieli się o gnębieniu, przenieśli córkę do szkoły Marlborough College.

Tam księżna Kate odnalazła się i znalazła spokój. Poznała też wiele osób, z którymi zawarła przyjaźnie.

Działalność charytatywna

Odkąd księżna związała się z rodziną królewską, prowadzi aktywną działalność charytatywną. Wspiera dzieci i młodzież. Księżna i jej eksperci zajmą się również wprowadzaniem lepszych metod wsparcia zdrowia psychicznego dla dzieci w szkołach podstawowych, a także edukacją dzieci i młodzieży, zanim zdecydują się założyć rodzinę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)