Trwa ładowanie...
d2xanaw

Księżna Kate kończy urlop macierzyński. Ogłoszono pierwszą wizytę

Księżna Kate po narodzinach księcia Louisa przestała być członkinią rodziny królewskiej na pełen etat. Pół roku "wychowawczego" jednak właśnie się jej kończy. Jest data jej oficjalnego powrotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate znów będzie wypełniać swoje królewskie obowiązki
Księżna Kate znów będzie wypełniać swoje królewskie obowiązki (Getty Images)
d2xanaw

Kate Middleton wraca! Mały Louis zostanie pod opieką niań, a jego mama zacznie znów wypełniać swoje obowiązki. Mimo że kilka razy widzieliśmy ją podczas ważnych uroczystości, nie była to "praca" w pełnym wymiarze. A ta oznacza reprezentowanie monarchii w kraju i za granicą, czyli m.in. wizytowanie różnych miejsc, otwieranie placówek, akcje charytatywne czy przyjmowanie głów państw. Pałac Kensington podał teraz datę pierwszej pourlopowej wizyty księżnej.

2 października księżna Cambridge pojawi się w Sayers Croft Trust Forest School, będącą wyjątkowym miejscem do obcowania z przyrodą dla dzieci. W planie odwiedzin Kate znalazł się również Wildlife Garden w jednym z londyńskich parków.

d2xanaw

Po raz ostatni Middleton "pracowała" chwilę przed porodem. Pod koniec marca brylowała na Igrzyskach Wspólnoty Narodów. Jej miejsce w jakiś sposób zajęła Meghan Markle, która dopiero co odbyła swoją pierwszą samodzielną wizytację.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2xanaw

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Podziel się opinią

Share

d2xanaw

d2xanaw
d2xanaw