Trwa ładowanie...

Księżniczka Anna upokorzyła księżną Kamilę. Oto co powiedziała

Zagraniczne media donoszą, że córka królowej Elżbiety II miała spięcie z żoną swojego brata. Księżniczka Anna miała rzucić w kierunku bratowej kilka ostrych słów. O co dokładnie poszło?

Księżniczka Anna upokorzyła księżną Camillę Księżniczka Anna upokorzyła księżną Camillę Źródło: Instagram, fot: Instagram
dm7pjsp
dm7pjsp

Stosunki w rodzinie królewskiej bywają skomplikowane. Księżniczka Anna jest znana wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii z tego, że nie ma oporów przed wyrażaniem podobno i tym razem, podczas konfrontacji z księżną Kamilą. O co poszło?

Księżniczka Anna weszła w konflikt z księżną Kamilą. Sytuacja jest napięta

Oficjalnie, przed kamerami, księżna Kamila oraz księżniczka Anna przyjmują jeden front. Okazuje się jednak, że robią dobrą minę do złej gry. Atmosfera między paniami nie jest najlepsza, a ostatni występek córki brytyjskiej monarchini miał jeszcze zaostrzyć konflikt. Sprawie przyjrzała się jedna z ekspertek popularnego w Wielkiej Brytanii magazynu.

"Oficjalna wersja zawsze była taka, że ​​Kamila będzie znana jako królewska małżonka. Mam wrażenie, że książę Karol bardzo chciałby, aby Kamila była znana jako królowa, co jest w końcu właściwym tytułem dla żony króla. Domyślam się, że będzie królową Kamilą" - zauważa Penny Junor.

Jak doniósł informator New Idea, pomysł, aby Kamila była królową, wyjątkowo rozwścieczył księżniczkę Annę.

dm7pjsp

"Pogłoski, że Kamila może zostać królową wzburzyły Annę, która powiedziała to samo zarówno Karolowi, jak i Kamili. Anna dała jasno do zrozumienia, że ​​Kamila nigdy nie będzie prawdziwą królową w oczach Brytyjczyków" - donosi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Księżniczka Anna i księżna Kamila nigdy nie miały dobrych relacji

Informacja o tym, że panie się nie lubią, obiegła media już w latach 70. Wówczas księżniczka Anna spotykała się z Andrew Parker Bowlesem, a Kamila z Karolem. Annę miał przytłoczyć fakt, że obecna żona Karola wyszła za mąż za Bowlesa.

Według zbieranych przez lata informacji, Anna posiada ogromną władzę oraz wpływy w rodzinie królewskiej. Każdy ma do niej ogromny szacunek, dlatego też dla ekspertów sprawa jest jasna, że większość poprze jej opinię w sporze z Kamilą.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Pokazali związek Karola i Diany. Książę William ma żal do Netfliksa

dm7pjsp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm7pjsp