GwiazdyKsiężniczka Sofia chodzi o kulach. Nastolatka miała wypadek na wakacjach

Księżniczka Sofia chodzi o kulach. Nastolatka miała wypadek na wakacjach

Księżniczka Sofia z trudem stawiała kroki
Księżniczka Sofia z trudem stawiała kroki
Klaudia Stabach

13.08.2020 17:28, aktual.: 01.03.2022 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hiszpańska rodzina królewska spędza obecnie urlop na Majorce. Król Filip oraz jego żona i córki nie unikają rozmów i chętnie pozują do zdjęć. Niestety na ostatnich jedna z dziewczynek wyraźnie kuleje.

Król Filip VI wybrał się na rodzinne wakacje na Majorkę. Władca oraz jego żona królowa Letizia postanowili nie tylko odpoczywać na plaży, ale również wykorzystać wolny czas na pokazanie córkom historycznych miejsc.

Księżniczka Sofia miała wypadek

Księżniczki - Eleonora i Sofia z zainteresowaniem oglądały miejsce urodzenia XVIII-wiecznego hiszpańskiego zakonnika Junipero Serra w Petrze na Majorce.

Cała czwórka przechadzała się po miasteczku i chętnie pozdrawiała tłumy gapiów zaciekawionych niecodziennym widokiem. Rodzina królewska miała cały czas założone maski na twarzy i tym samym dawała dobry przykład reszcie społeczeństwa.

Nie dało się również nie zauważyć, że księżniczka Sofia ma problemy z chodzeniem. Nastolatka poruszała się o kulach i korzystała z ramienia siostry, która pomagała jej stawiać kroki.

Nie wiadomo, co konkretnie przydarzyło się Sofii, ponieważ przedstawiciele Pałacu nie zabrali głosu w tej sprawie, ale internauci spekulują, że do wypadku musiało dojść właśnie podczas pobytu na Majorce.

Hiszpańska rodzina królewska
Hiszpańska rodzina królewska
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)