Brał udział w pierwszej edycji "Big Brothera". Tak dziś wygląda

Brał udział w pierwszej edycji "Big Brothera". Tak dziś wygląda

Klaudiusz Ševković wraca do TVN
Klaudiusz Ševković wraca do TVN
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
14.04.2024 15:09, aktualizacja: 14.04.2024 16:39

Polska poznała go dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Big Brother". Po programie Klaudiusz Ševković dobrze wykorzystał swoje "5 minut", lecz później zniknął z telewizji. Po latach legendarny uczestnik pojawi się w TVN-ie.

Klaudiusz Ševković w 2001 roku wziął udział w pierwszej edycji popularnego programu. Kucharz, który na potrzeby "Big Brothera" wrócił z Niemiec do Polski, szybko zyskał rozpoznawalność.  Po wyjściu z domu Wielkiego Brata posypało się kilka ofert, które sprawiły, że mężczyzna stał się jeszcze bardziej popularny.

Sympatia telewidzów sprawiła, że po "Big Brotherze" celebryta poprowadził swój program kulinarny "Wielka niespodzianka Klaudiusza". Oprócz tego wraz z innymi uczestnikami show wystąpił w filmie "Gulczas, a jak myślisz…" Jerzego Gruzy. Nie można nie wspomnieć o blokach reklamowych z telezakupami, w których Klaudiusz Ševković przez kilka lat był prowadzącym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Klaudiusz Ševković po programie zajął się sportem

Z czasem celebryta usuwał się w cień, aż w pewnym momencie znikł z show-biznesu. Okazuje się, że w tym czasie Klaudiusz Ševković zdecydował się pójść w nieco innym kierunku i obecnie zajmuje się organizacją eventów, jest profesjonalnym golfistą oraz prezesem żeńskiego klubu sportowego. Mężczyzna w przeszłości zajmował się również tworzeniem muzyki, wydał książki, a także był związany z polityką.

Trzy lata temu podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, były uczestnik "Big Brothera" pojawił się w humorystycznym spocie dotyczącym charytatywnej licytacji serników przygotowanych przez Dawida Podsiadło.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Telezakupy Bambo - Sernik Dawida Podsiadlo (29. Finał WOŚP)

Wkrótce wróci na antenę TVN

Klaudiusz Ševković w 2024 roku podczas wyborów samorządowych startował na radnego miasta Chorzów, jednak nie uzyskał mandatu. Być może jego próba powrotu do polityki sprawiła, że celebryta został zaproszony do pojawienia się w programie Kuby Wojewódzkiego.

Ševković nie będzie jedynym gościem, który 16 kwietnia usiądzie na skórzanej kanapie Wojewódzkiego. Oprócz niego w programie pojawi się także modelka i prowadząca "Hotel Paradise", Klaudia El Dursi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta