Poznali się na kanapie u Wojewódzkiego. Teraz kontynuują znajomość

Hakiel i Derpienski mają ze sobą kontakt po programie
Hakiel i Derpienski mają ze sobą kontakt po programie
Źródło zdjęć: © Instagram | @marcinhakiel, Wojciech Kurczewski

09.09.2023 15:20, aktual.: 09.09.2023 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Hakiel i Caroline Derpienski byli gośćmi najnowszego odcinka Kuby Wojewódzkiego, który zdobył rekordową popularność. Już na długo przed emisją w sieci zawrzało, bo oboje goście wzbudzają ostatnio wiele kontrowersji. Choć wcześniej nigdy nie widzieli się na żywo, teraz kontynuują znajomość.

Internauci nie kryli oburzenia informacją, że w talk-show Wojewódzkiego zasiądą razem Hakiel i Derpienski. Pomimo zapowiadanego bojkotu odcinek pobił rekordy popularności. Był również okazją do tego, by Marcin Hakiel i Caroline Derpienski poznali się na żywo. Jak się okazuje, kontynuują tę znajomość.

Poznali się na kanapie

Marcin Hakiel i Caroline Derpienski zasiedli razem na słynnych, brązowych kanapach w studiu TVN. Podczas programu doszło między nimi do krótkiej, ale bardzo dynamicznej wymiany zdań.

Derpienski postanowiła uświadomić Hakiela, jak skończy jego 9-letnia córka. Zasugerowała, że Helena może w przyszłości borykać się z "syndromem tatusia", który wynika z niewłaściwej relacji córki z ojcem lub całkowitym jej brakiem.

- Mi zostały takie "daddy issues", że przez to gustuję w 60-latkach. Pewnie jak twoja córka będzie w moim wieku, będzie miała latynoskiego miliardera - wypaliła.

- Nie strasz mnie. Uwierz mi, że nie będzie miała żadnego miliardera - odparł Hakiel, śmiejąc się i kręcąc głową, jakby nie mógł uwierzyć w to, co właśnie usłyszał.

Hakiel i Derpiński kontynuują znajomość

Ostatnio Hakiel udzielił krótkiego wywiadu serwisowi "Party". Dziennikarka zapytała go, co sądzi o Derpienski.

Wcześniej jej nie znałem, coś mi tam tylko błyskało na Insta. [Oceniam ją] w miarę pozytywnie. To jest zupełnie inna osoba niż ja, ciężko jest mi coś więcej powiedzieć. Ale uważam, że też sobie poradziła, ona miała więcej słownych bitewek z Kubą – wyznał Hakiel.

Następnie niespodziewanie wyznał, że nadal mają ze sobą kontakt.

My w ogóle pisaliśmy dzisiaj! - stwierdził radośnie.

Przyznał też, że rozmawiali za kulisami. - Jak byliśmy w garderobie i rozmawialiśmy, było bardzo normalnie. Dopiero w studiu było bardziej, nazwijmy to... amerykańsko [śmiech]. Ale było ok. Ja nie miałem z nią jakichś spin – zapewnił tancerz.

Caroline z kolei nazwała go "przesympatycznym facetem". Niestety na razie dzieli ich odległość, bo Caroline przebywa obecnie w Miami.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także