Trwa ładowanie...
d269ehp

Lewandowska nie próżnuje. Zaprosiła na obóz za 3 tys. i... ma już komplet

Wystarczyła doba, by Anna Lewandowska wyprzedała 100 miejsc na swój letni obóz. Fanki tak bardzo chcą z nią poćwiczyć, że były w stanie zapłacić jej 2,9 tys. zł. Cena obejmuje treningi sportowe, wykłady, konsultacje, odnowę biologiczną i zbilansowane posiłki - oraz, rzecz jasna, poznanie słynnej trenerki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska w 1 dzień wyprzedała 100 miejsc na swój obóz
Anna Lewandowska w 1 dzień wyprzedała 100 miejsc na swój obóz (Facebook.com)
d269ehp

"Jestem szczęśliwa, że znowu się z Wami spotkam, to dla mnie największa wartość, że spędzimy wspólnie czas. Jak zawsze wykorzystamy na lepsze poznanie samych siebie" - napisała w poniedziałek na Facebooku Lewandowska. Tego samego dnia zaczęła się bitwa o miejsca. Każde było warte ok. 3 tys. złotych i na każde znalazła się chętna. Razem jest ich 100, wszystkie spotkają się z swoją fitness-guru w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo Stara Wieś" (Przedborski Park Krajobrazowy).

Lewandowska "gwarantuje solidną dawkę różnorodnych form aktywności fizycznej, dużą porcję wiedzy i motywacji". Obiecuje też, że za 2,9 tys. zł uczestniczka nawiąże też "nowe znajomości, stworzy kolejne Healthy Team’y, wywiezie niezapomniane wspomnienia i naładuje się pozytywną energią". Co ważniejsze, nie będzie chodzić głodna - naje się zdrowymi posiłkami według przepisów trenerki, która pokaże "jak pracować z własnym ciałem". Obozy "Camp by Ann" odbywają się cyklicznie od lipca 2014 r. Uczestniczyły w nich m.in. stylistka Zosia Ślotała i projektantka Viola Piekut.

Facebook.com
d269ehp

Podziel się opinią

Share

d269ehp

d269ehp