Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Jennifer Lopez
21-01-2011 21:51

Lopez nie pcha dzieci do show-biznesu, ale...

Jennifer Lopez wyjaśniła, dlaczego wystąpiła w reklamie razem ze swoimi dziećmi, Maksem i Emme. Jakiś czas temu gwiazda pojawiła się wraz z bliźniętami w reklamach kolekcji odzieży dla dzieci domu mody Gucci.

Lopez nie pcha dzieci do show-biznesu, ale...Źródło: Eastnews
d2j4upg
d2j4upg

Jennifer Lopez wyjaśniła, dlaczego wystąpiła w reklamie razem ze swoimi dziećmi, Maksem i Emme. Jakiś czas temu gwiazda pojawiła się wraz z bliźniętami w reklamach kolekcji odzieży dla dzieci domu mody Gucci. Szybko posądzono ją o próbę "wepchnięcia" dzieci do show-biznesu, jednak Lopez broni się jak umie.

- Tak naprawdę moje dzieci codziennie rano krzyczą: "Mamo! Szybko, ułóż nam fryzury i zrób makijaż! - żartuje artystka. - A tak na poważnie, to Frida Giannini z Gucci poinformowała mnie, że będzie promować linię odzieży dla dzieci, z której duża część dochodów zostanie przeznaczona na rzecz podopiecznych organizacji UNICEF. Mój mąż był przeciwny angażowaniu Maksa i Emme w kampanię, ale ja pomyślałam, że zrobię to z dziećmi, bo przecież pieniądze też idą na dzieci. Ta kampania miała być prawdziwa. Nie pcham moich maleństw do show-biznesu. Ten akurat krok poczyniłam w szczytnym celu.

Dotychczasową dyskografię Amerykanki zamyka płyta "Brave" z października 2007 roku. W czerwcu 2010 roku mogliśmy podziwiać ją w komedii "Plan B".

(megafon.pl/ma)

d2j4upg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j4upg